Remote Revise 1.5

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
EJ ldzuie potrzebuje tego trojana na GWAŁT
<
.Bo mi antyvir nei chcacy go wyjebal a msuze logi z kompa kumpla zabrac i nie mam jak , bo musze ftp otworzyc... ale mneijsza ztym POTRZEBUJE REMOTE REVISE 1.5 mzoe byc nawet sam client :shock:
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
te linki przegladel wszytskie z nich !!!.I na jedenj jest tylko opis na drguiej nic nie ma.Albo mzoe esjt ale to chyba po hiszpansku wiec ^&@(^!!.No a na google szuaklem i tylko bylo polski trojan ..... www.haker.com.pl/........ Ne znalazlem tego trojana
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
Wiec moje slova sie potwierdzily... Dajecie pytania, czekajac na odp. Jak jej ktos jush udzieli to jak kon: klapki na oczy i wio ! Ludzie poszukajcie troszke sami !!!!! Na google.com.pl jest tego zala masa, a to przeciesh jeden z wielu portali. Ehhh.... :evil:
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
NA to wyglada ze po prostu poza waszym serwerem nie da rady dostac teog pliku. Przeszukiwalem jzu wszytsko. Myslalem ze z waszego ftp sciagne ale wiadomo......
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
"Nasz" ftp zostal zablokowany przez Administratora do odwolania
<


Ale siec jest rozlegla, wiec skoro mozna cosik znalesc tutaj to mozna i gdzie indziej...
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
Fuq. mowie szuklaem w google i krude nie mam .Pozatym mam modem wiec naprawde jak an mzolwiosci zorbilem bardzo duzo.Blagam mszue miec tego clienta.
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Gnom-->postanowilem dac ci rade. Jesli nie mozesz znalezc w sieci tego robaka a wiesz ze jest na "naszym" ftp to pisz do Achatsa nich ci wysle te pliki na maila albo cos w tym stylu
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
No to wlasnie.Ludzie jak ktos z was ma CLIENTA Remote Revise 1.5 bardzo prosze , aby ktos mi go wyslal na maila.(da sie ?)[email protected] . Albo zlapac mnei na gg#246661.Oczywiscie jakby ktos bylby tak uprzejmy.Tylko bez chamow i nie bindujcie niczego tam
<
size 488 KB
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by gnom
No to wlasnie.Ludzie jak ktos z was ma CLIENTA Remote Revise 1.5 bardzo prosze , aby ktos mi go wyslal na maila.(da sie ?)[email protected] . Albo zlapac mnei na gg#246661.Oczywiscie jakby ktos bylby tak uprzejmy.Tylko bez chamow i nie bindujcie niczego tam
<
size 488 KB

no a jak juz ktos ci przesle klienta na maila to daj znac jak to zrobil bo ja sie z checia naucze jak sie omija skanery serwerow e-mailowych bez bindowania plikow, itp...... :wink:
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
no tak tylke ze czasem skanery maja mozliwosc skanowania archiwum do kilki poziomow wglab.....
 
Do góry Bottom