Respect - User ?

Status
Zamknięty.

akselekbezelek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
334
Wiedz moja propozycja to aby dać różne rangi dla ludzi do ktory macie szacunek ktorzy beda miec najwiecej glosow w tym temacie.
1.osoba
2.dlaczego?

Wiec ja zaczynam:
Error_PL Poniewaz wg mnie zrobienie LogKey'a i nie chca za niego oplaty to bylo cos ale nie to sie liczy error zawsze slozy pomoca : )
nBDspanialy binder udostepniony takze w wersji demo a po zatym tworzymy spolke
<

Dark Smark hmm Smark jest z nami od zawsze zawsze pomoze madzrze nie odsyla do googli , udostepnia wiele programow takich jak domowy keylogger czy zlodziej gg

----------
Najaktywniejszy Modek / admin:
Szkod[nick]

Inni rzadko zagladaja zanim szkodnik zostal modkiem proxima pracowalaa ale teraz poszla widze na urlop ;p
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Z jednej strony dobre z drugiej złe ponieważ niektórzy mogą czuć się urażeni nie dostając rangi. I trzeba by myśleć kto jest dobry a kto zły hehe
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Sam pomysł z wyróżnieniem userów jest jak najbardziej w porządku, ale na taką rangę należy sobie naprawdę zapracować całokształtem działalności na forum. Nie tylko pisaniem sensownych postów czy dużą ilością "pomógł".
I wydaje mi się, że na ten temat kto i za co powinien otrzymać jakiekolwiek wyróżnienie najbardziej mogą wypowiedzieć się moderatorzy, dla których wiele czynników ma kluczowe znaczenie.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
chyba go raz na ircu widziałem na forum zagląda. Ale jak ktoś ma prace i życie prywatne to nie można chyba oczekiwać od kogoś zeby był 24/7 i jeden dzień więcej.

Nie sugerujcie się że nie macie życia prywatnego
<


A co do rang zgadzam się z proximą.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by akselekbezelek
Najaktywniejszy Modek / admin:
Szkod[nick]

Co za herezje tu szerzysz? :D

Jeśli chodzi o propozycję proksimy, to ja nie wejdę w skład komisji przydzielającej ordery, ponieważ wróciłem po długiej przerwie.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by akselekbezelek
No to aktualizacja special userow (moze jakis glos by sie tu znalazl?) ;d


I wydaje mi się, że na ten temat kto i za co powinien otrzymać jakiekolwiek wyróżnienie najbardziej mogą wypowiedzieć się moderatorzy, dla których wiele czynników ma kluczowe znaczenie.[/b]

I wszystko jasne ...
<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom