Router i rapidshare

justynavikii

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2008
Posty
6
To moj pierwszy post wiec witam wszystkich:)Do rzeczy mam neostrade rozdzielona na dwa kompy routerem i mam takie pytanie-Czy w tej sytuacji jest możliwe omijanie limitów na rapidzie?jeśli tak to jak to zrobić? Z góry dziękuje:)
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
NIe rozumiem tych 10 seknud ? po co one ?Włączanie i wyłączanie routera to nie jest dobry pomysl, w zaleznosci od routera wchodzisz w jego opcje przez jakś przeglądarke i tam będziesz mieć opcje "reboot"... jak nie będziesz mógł znaleźć to wyłącz i włącz router nie musisz czekac 10 sekund ponieważ połączenie jest automatycznie zrywane i po podłączeniu ponawiane
smile.gif

Ponowny powrót
smile.gif

Pozdrawiam wszystkich !
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
<div class='quotetop'>CYTAT(djmentos @ 17.04.2008, 8:07) <{POST_SNAPBACK}></div>
lepiej odłączyć i włączyć kabel... zanim router się włączy mija więcej czasu.[/b]

Routery nie lubią takich restartów a czas jest +- 1s. taki sam więc nie rozumiem po co się wyginać z tymi kablami.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
wychodzi wszystko na to samo.
Dezerter,co cię kręci ? do routera przez Przeglądarkę ? tak sie tylko logujesz przy zabezpieczonej sieci.
A te 10 sekund po to by sie firewall zrestartował i wyczyścił bieżący log.
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Wydaje mi się że wystarczy odciąć zasilanie w routerze wtedy sam sie zrestartuje i zmieni swój adres ip
smile.gif
 

justynavikii

Użytkownik
Dołączył
Marzec 25, 2008
Posty
6
Dziękuje wszystkim za pomoc ten patent z odłączeniem kabla działa:)i mogę omijać limity na rapidzie:)
Po każdym odłączeniu sprawdzam IP na haker.com.pl i pokazuje inne ip:)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję
smile.gif
 

misuszatek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2005
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(justynavikii @ 17.04.2008, 19:53) <{POST_SNAPBACK}></div>
Dziękuje wszystkim za pomoc ten patent z odłączeniem kabla działa:)i mogę omijać limity na rapidzie:)
Po każdym odłączeniu sprawdzam IP na haker.com.pl i pokazuje inne ip:)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję
smile.gif
[/b]

Jest jeszcze taki program jak USDownloader + np: Livebox Reconnect 2.0 Pro jeśli ktos ma Liveboxa jeśli nie to są inne sposoby na inne łącza co prawda od tygodnia usd nie działa jak powinien ale to tylko kwestia czasu i znowu będzie mozna iść spać zamiast non stop rozłanczać i wpisywać debilne literki.
 

xxxed

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2005
Posty
1
jaki masz router? ja do swojego pobrałem program który zmienia mi tylko IP co trwa "aż" 3 sekundy.
 

julllas

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 30, 2007
Posty
19
Ja polecam RouterControl działa na większość routerów resetuje z kompa
smile.gif

Albo Jdownloader do pobierania z Rapida ma w sobie możliwość resetowania routerów
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
na rapidshare znieśli już zabezpieczenia captcha i można na koncie free ściągać plik po pliku bez czekania. Wprowadzono za to limit prędkości 500 kb /s
<
Na koncie premium wprowadzono: z 1 konta nie mogą korzystać równocześnie 2 osoby z innymi ip.
 
Do góry Bottom