router- sniffer - pomoc

x3res

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2009
Posty
2
A wiec od ostatniego czasu strasznie wolno internet chodzi. Po sieci w gry, nie ma w ogole co grac bo pingi powyzej 150-200, trojanow ani wirusow na 100 % nie ma robilem 2 razy format i sprawdzalem nawet na laptopie i tak samo wolno chodzi.

Ostatniego czasu duzo ludzi na osiedlu mowi ze duzo ludzi wlamuje sie na routery i ciagnie na "lewo" internet.

jestem na 100% pewien ze ktos jest podlaczony do mnie do routera poniewaz:
- jak wchodze na router poprzez 192.168.1.254 i wchodze w odblokowywanie portow, pokazuje mi ze moge udostepnic na moj adres i jeszcze inny o adresie 192.168.1.8. Wczesniej tylko byl moj adres, od ostatniego czasu sie pojawil ten 192.168.1.8

No i teraz nasuwa mi sie pytanie i prosze o pomoc. Haslo na routerze juz pare razy zmienialem i nic nie dawalo. Wiec chcialbym sie spytac czy jest jakas mozliwosc, jakis program, jakas luka w windowsie albo cos, aby sie dostac na jego kompa wyciagnac chocby numer gg albo jeden screen z pulpitu albo chodzby liste zainstalowanych gier:) To pomogloby mi znalesc ofiare
smile.gif
Z gory dzieki.
Kiedys bawilem sie takim programem, nazywal sie chyba destruktor, i takiego tez szukam. I czy jest jakas mozliwosc podeslania pliku do niego jezeli ten koles jest polaczony do routera?

Z gory dzieki za odpowiedz. Nie wiem czy w dobrym dziale umiescilem.

Edit.
Bym zapomnial router to : netopia 2247NWG
Internet mam poprzez linie telefoniczna
 

x3res

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2009
Posty
2
wolalbym zalatwic to "osobiscie", po za tym mieszkam zagranica i psy maja takie rzeczy w dupie.

Ponawiam pytanie, czy jest jakas mozliwosc i czy ktos mialby troche czasu mi pomoc? Dzieki
 

adiblol

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 24, 2009
Posty
49
Jeśli jest taka możliwość, to zablokuj wchodzenie do panelu administracyjnego routera osobom o IP różnym od Twojego.
 

vequen

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2009
Posty
1
Radziłbym zabezpieczyć dobrze swoją sieć. Zacznij od szyfrowania przynajmniej WPA, filtrowanie adresów MAC itp., a hasło sobie ustaw przynajmniej 30 literowe. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić to w necie jest pełno poradników na ten temat.
 
Do góry Bottom