SDI

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Mam slacka i SDI nie moge ustawic poprwnie polaczenia
ma terminalu laczy ok a w przegladarde czy na ksircu nie laczy mnie a jak wywoluje pilaczenie to nie przechodza pakiety (widze to na terminalu)



pomocy przeczytalem na ten temat yuz z ze 100 fag robilem krok po kroku tez ze 100 razy i to samo zawsze
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Mam slacka i SDI nie moge ustawic poprwnie polaczenia
ma terminalu laczy ok a w przegladarde czy na ksircu nie laczy mnie a jak wywoluje pilaczenie to nie przechodza pakiety (widze to na terminalu)



pomocy przeczytalem na ten temat yuz z ze 100 fag robilem krok po kroku tez ze 100 razy i to samo zawsze[/b]

eh.... Nikt niejest wrozka czy czarodziej
<
Daj nam komunikaty o bledach!Mozna to zrobic tak np. dopisujac 2>error_msg >/dev/null do jakiejs instrukcji zobaczysz bledy w pliku error-msg z ktorego nam wkleisz logi.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
eh.... Nikt niejest wrozka czy czarodziej
<
Daj nam komunikaty o bledach!Mozna to zrobic tak np. dopisujac 2>error_msg >/dev/null do jakiejs instrukcji zobaczysz bledy w pliku error-msg z ktorego nam wkleisz logi.[/b]

Ale rzes sie wymadrzyl laczy mi ale nie moge nigdzie wejsc.

I gtdzie ty tuchcesz komunikaty.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
<div class='quotetop'>CYTAT
eh.... Nikt niejest wrozka czy czarodziej
<
Daj nam komunikaty o bledach!Mozna to zrobic tak np. dopisujac 2>error_msg >/dev/null do jakiejs instrukcji zobaczysz bledy w pliku error-msg z ktorego nam wkleisz logi.[/b]

Ale rzes sie wymadrzyl laczy mi ale nie moge nigdzie wejsc.

I gtdzie ty tuchcesz komunikaty.[/b][/quote]

chce zobaczyc plik error-msg po poleceniu np lynx wp.pl 2>error-msg >/dev/null bo jestem uparty!eh...Miki ta
instrukvcja oznacza ze polaczysz sie z lynxem z wp.pl pokaza ci sie bledy i zapisz je do pliku error-msg. potem skopiuj nam te bledy i moze pomozemy...
 
Do góry Bottom