SFX Password Patcher

zbyrek2

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2005
Posty
15
Bardzo fajny programik znacznie ułatwia sprawę.
<
Sprawny w 100%. A jak ktoś chce usunąć serwer po instalacji wystarczy dodać na koniec: delete=nazwa.rozszerzenie
 

dymex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
52
No prosze! A nie mówiłem ;] Wersja WINRara gra tu role ;] Zaraz spradze czy pliczek działa na wirtualnym xp'ku ;p
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Nie wersja WinRAR'a ale prędzej domyślne ustawienia w różnych wersjach. Po zmianie ustawień w 3.61 da się uzyskać plik którego nie da się spatchować (identyczny jak Twój). Założę się, że w drugą stronę też można. A jak nie to zostaje - jak cały czas powtarzam - pomęczyć się trochę i skorzystać z tutoriala.
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Normalnie, wypakuj np. na pulpit i skopiuj tam plik archiwum. Uruchom cmd i wpisz 'cd pulpit' a potem 'sfx.exe <plik_z_arch.> <haslo>'.
 

kkidler

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2008
Posty
6
Jeszcze pytanko, czym ta 2 wersja rożni się od pierwszej w teorii tzn. jesli dziala u mnie program pierwszy to powinienem uzywac teraz drugiego bo jest lepszy czy co?
<
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Jak masz pierwszą wersję i działa to nie robi Ci to różnicy poza możliwością ustawienia innego hasła (w starej nie można zmienić).
Stara wersja po prostu zmieniała w pliku bajty z jednych, z góry ustalonych na drugie, też ustalone. Nowa 'analizuje' plik i wybiera jakie bajty gdzie wstawić dlatego powinna działać bez względu na wersję winrar'a, stopień kompresji i inne ustawienia. Można też zmienić hasło więc jeśli plik zacząłby jakimś cudem być wykrywalny wystarczy je zmienić i znowu dostajemy niewykrywalny plik (po wypakowaniu obie wersje tworzą normalne, wykrywalne pliki więc to nadaje się tylko dla skanerów online).
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Mam pomysł: nie piszcie że nie działa tylko dajcie dowolny plik spakowany tą wersją winrar'a i hasło do archiwum, ja pobiorę, zobaczę co nie tak i poprawię program. Bo nie chce mi się instalować po kolei wszystkich możliwych wersji winrar'a, pakować i sprawdzać czy działa.
Im więcej będę miał spakowanych archiwów z różnych wersji tym lepiej program będzie działał.
 

zbyrek2

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2005
Posty
15
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 1.07.2008, 11:42) <{POST_SNAPBACK}></div>
Mam pomysł: nie piszcie że nie działa tylko dajcie dowolny plik spakowany tą wersją winrar'a i hasło do archiwum, ja pobiorę, zobaczę co nie tak i poprawię program. Bo nie chce mi się instalować po kolei wszystkich możliwych wersji winrar'a, pakować i sprawdzać czy działa.
Im więcej będę miał spakowanych archiwów z różnych wersji tym lepiej program będzie działał.[/b]


Winrar 3.70 beta 3

hasło: lolococo

http://www.speedyshare.com/719661584.html
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Nic z tym na razie nie zrobie. Problem polega na tym, że w exe'ku nie ma miejsca na dodanie kodu który usuwa hasło. Nie wiem czy to problem z wersją winrar'a czy też w każdej trafi się część plików która nie ma wolnego miejsca. Jak znajdę czas to pomyślę jak dodać do pliku nową sekcję i tam umieścić kod, na razie poprawiłem program tak że wyświetla ostrzeżenie.
 
Do góry Bottom