SharpKeylogger D.F

Madox1234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2013
Posty
15
Witam w tym temacie chciałem rozwiązać problem z Waszą pomocą problem tkwi w tym ,że jak ofiara otwiera tego keyloggera wyskakuje im taki błąd:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135), Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

A mi logi na ftp nie przychodzą co poradzicie?
 

Madox1234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2013
Posty
15
Pobrałem,skonfigurowałem wszystko do końca ale ofierze to samo się znowu wyświetla ...

GG:46075042 Proszę Pisać !
 
Ostatnia edycja:

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
To jest błąd związany z .NET Framework.

Po uruchomieniu aplikacji pojawia się komunikat : "Błąd aplikacji" o treści : "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.
Najprawdopodobniej, aplikacja którą próbujesz uruchomić napisana została pod platformę .NET Microsoftu a brak jej obsługi w twoim systemie. Dowiedz się pod jaką wersję platformy .NET została napisana aplikacja i zainstaluj odpowiednią jej wersję.
Źródło: http://www.miotk.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=139:bspd.
 
Ostatnia edycja:

Madox1234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2013
Posty
15
Używam windows xp. Wczoraj jeszcze mi działał przez chwilkę dosłownie 2 logi przyszły
Teraz uruchomiłem na swoim kompie tego keyloggera i normalnie się otworzył musze go jakos usunac bo mam kompa zainfekowanego
 

Madox1234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2013
Posty
15
Weź pod uwagę, że ofiara też musi mieć zainstalowane .NET Framework.

Nie,w tym rzecz.Słuchaj chyba coś zrobiłem źle i teraz odinstalowałem .Net Framework. i zainstalowalem innego i teraz nie działają mi programy ... typu
np.ten konfigurator od D.F lub jakies prywatne serwerey metin2 juz nie działają wyskauje problem ze nie mozna otoworzyc tej aplikacji cos takiego.. pomocy!
 

Madox1234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2013
Posty
15
Zacząłem coś mieszać ,odinsatlowalem net.famework itd.. i teraz nie chce mi działać zaden program bo pisze mi teraz np. jak wlaczam tego twojego konfiguratora pisze mi wystapil problem z aplikacja nie tylko przy niej prosze pomoz!
Jak zainstaluje Net 2.0 to wszystkie programy mi przestaja dzialac nie wiem co jest z tym pieprzonym komputerem
 

Zaraza33

Użytkownik
Dołączył
Luty 16, 2013
Posty
1
Witam

Gdzie go pobrać? Jak chcę z twojego linka przenosi mnie na dziwną stronę i każe płacić? Proszę o pomoc, w miare możliwośći szybko. Mam problem i chciał bym wyjaśnić.

Mogę prosić jeszcze o jakiś lin by pobrać Backtrack 5 PL

W ramach usprawiedliwienia - jestem początkujący więc proszę o wyrozumiałość ;-)
 

wel

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2006
Posty
1
Dlaczego niektóre logi przychodzą puste, chociaż wiem ze ofiara na 100% używała klawiatury?
 
Do góry Bottom