Shipit - Free CDs

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
Ubuntu Linux

Ubuntu_Linux_Login.png


Obecnie prowadzona jest akcja Shipit - Free CDs
polegająca na darmowym wysyłaniu do użytkowników
płyt z Ubuntu. Więcej o tej akcji na www.ubuntu.com

Jak dostać Ubuntu Linux za darmo?

Wchodzimy na stronę UbuntuLinux.org
Przechodzimy do działu "Shipit - Free CDs"
Rejestrujemy się klikając na "create a new account"
Następnie logujemy się na stronie http://shipit.ubuntu.com
i wypełniamy formularz zamówieniowy <-- 8) 8) --> :wink:
 

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
Owszem akcja powstała dawno, ale nadal jest kontynuowana.
A co do skopiowania tekstu, to troszke z niego skorzystalem...
<

Wiekszosc uzytkownikow nie wie o tej akcji, wiec napisalem o niej na forum
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
żeby ktoś nie powiedział że to podpucha, ja zamówiłem i mi przysłali ;p jak ktoś chce te płytki dostać to czasami w większych miastach rozdają (za darmo)
 

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
Kumpel juz plytki dostal, natomiast ja jeszcze czekam... zamowilem 45 plytek :mrgreen:
 

Vardi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2003
Posty
143
Mi również przysłali płytki z Ubuntu i to w przeciągu 2 tygodni.
 

MafiAmiX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
65
10 dni? hehe u mnie tak samo - albo nawet i krocej - niewiem dokladnie, bo bylem na wyjezdzie przez 10 dni ale jak przyjechalem to w skrzynce bylo
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Jak z neostradą pod tym systemem? :] Tak jak pod kazdym linuxem?
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Przysyłają Ci to za darmo! Za nic nie płacisz, ani za płyte, ani za przesyłke.
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
dziwne jest to ze nie zrozumiales mojej ironii.

mandrake ubuntu red hat i inne tego typu podobne frykasy to nie linuksy tylko windowsopodobne twory w ktorych nie trezba myslec.

chcecie miec linuksa zainstalujcie slackware albo gentoo , gdzie wszystko sprowadza sie do konfiguracji poprzez wpisy w plikach konfiguracyjnych i rozumienie samej istoty dzialania linuksa, a nie zaznaczanie ptaszkow w edytorze graficznym.

jest fajne powiedzenie, jesli znasz redhata to znasz tylko redhata, jesli znasz slackware to znasz linuksa

pozdrawiam
<
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by zeusik_
dziwne jest to ze nie zrozumiales mojej ironii.

mandrake ubuntu red hat i inne tego typu podobne frykasy to nie linuksy tylko windowsopodobne twory w ktorych nie trezba myslec.

chcecie miec linuksa zainstalujcie slackware albo gentoo , gdzie wszystko sprowadza sie do konfiguracji poprzez wpisy w plikach konfiguracyjnych i rozumienie samej istoty dzialania linuksa, a nie zaznaczanie ptaszkow w edytorze graficznym.

jest fajne powiedzenie, jesli znasz redhata to znasz tylko redhata, jesli znasz slackware to znasz linuksa

pozdrawiam
<
Ironia ironią, ale na czymś trzeba próbować. Ja już próbowałem I redhata i mandrake. Teraz siedze na suse. Zdobywam doświadczenie i może kiedyś sie rzuce na slacka. A z oferty chętnie skorzystam...

Może i windowsopodobny i że ptaszki i wogóle. Ale dla początkujących jest jak znalazł.

Pozdrawiam

PS. Dzięki za info o akcji
 

N00DY

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2006
Posty
5
Originally posted by zeusik_
dziwne jest to ze nie zrozumiales mojej ironii.

mandrake ubuntu red hat i inne tego typu podobne frykasy to nie linuksy tylko windowsopodobne twory w ktorych nie trezba myslec.

chcecie miec linuksa zainstalujcie slackware albo gentoo , gdzie wszystko sprowadza sie do konfiguracji poprzez wpisy w plikach konfiguracyjnych i rozumienie samej istoty dzialania linuksa, a nie zaznaczanie ptaszkow w edytorze graficznym.

jest fajne powiedzenie, jesli znasz redhata to znasz tylko redhata, jesli znasz slackware to znasz linuksa

pozdrawiam
<


wiesz ciesze sie ze znasz slackware i linuxa, ale nie wszyscy go znaja... ja nigdy nie mialem na kompie linuxa i dlatego nie mam zamiaru instalowac slackware tylko najpierw sprobowac czegos latwiejszego a ubuntu wydaje mi sie w sam raz

pozdrawiam:)
 

hackosi

Użytkownik
Dołączył
Październik 28, 2005
Posty
5
na początku nie wierzyłem, że wysyłają za free.Ale jak zamówiłem to se pomyślałem, że jak dojdzie to oki.I co????Doszło kolesie serio za free dają te uBuntu.Zestaw fajny Install CD + LiveCD(z płytki idzie).Zamówiłem se 5 zestawów.LOL............Polecam
 

binjajer

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2006
Posty
5
Originally posted by zeusik_
dziwne jest to ze nie zrozumiales mojej ironii.

mandrake ubuntu red hat i inne tego typu podobne frykasy to nie linuksy tylko windowsopodobne twory w ktorych nie trezba myslec.

chcecie miec linuksa zainstalujcie slackware albo gentoo , gdzie wszystko sprowadza sie do konfiguracji poprzez wpisy w plikach konfiguracyjnych i rozumienie samej istoty dzialania linuksa, a nie zaznaczanie ptaszkow w edytorze graficznym.

jest fajne powiedzenie, jesli znasz redhata to znasz tylko redhata, jesli znasz slackware to znasz linuksa

pozdrawiam
<

Yes! Amen brother! Zgadzam sie i popieram. Ubuntu jest trochu jak windows, pelny szajsu. Piekny ale pelny aplikacji ktorych migdy nie uzywam, np OpenOffice. Sorry, wole AbiWorda. Allle... Gentoo jest upierdliwe jak czort przy instalacji czegokolwiek, od kurcze fluxboxa do chocby vim'a. Kompilacja staaje sie po jakims czasie nudna i... wole Slackware'a. Obecnie mam multiboota, a konkretnie Slackware 10.2 do uzytku dowolnego i Debian Etch z KDE 3.5.2 do uzytku Desktopowego.
 
Do góry Bottom