ShoutBox

Status
Zamknięty.

Kazuya

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 23, 2004
Posty
183
Tak sobie myślałem dziś i wpadłem na pomysł ShoutBox , nie wiem czy była już taka propozycja jeśli tak sorry.
Nie do końca wiem czy to dobry pomysł może ktoś uważa ze dobry niech cos napisze na ten temat może ankiete itp ?
smile.gif
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
według mnie to zły pomysł... bedzie mafia sie reklamować "zobaczcie wszyscy na ten temat, prosze o pomoc" itp. To nie będzie służyć...
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
na jedno fajnie jak by byl taki shouteBoxik :), ino zaraz ludzie beda wypisywac glupoty, reklamowac, i i tworzyc wizerunek w okol siebie ala dres,
zawsze mozna sprobowac tylko o czym w takim shoute pudelku pisac :F ?
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Forum jest środkiem do komunikacji ludzi. Można by powiedzieć, że uzupełnia maillisty czy usenet. Wypełnia tą niszę ponieważ działa na podobnych zasadach ale inaczej jest dostępne. Widziałem na jednym forum SB i jakoś nie było tam reklam. Zresztą taka opcja jest moderowana. Natomiast należy sobie zadać pytanie - czy forum to pogawędki czy miejsce gdzie można wymienić zdanie. Jeśli ma to odciążyć offtopic to jestem jak najbardziej za.
Niestety wiem, że będzie to raczej uzupełnienie offtopicu i kolejne miejsce gdzie ludzie będą pisać różne mniej ciekawe rzeczy. Inaczej mówiąc - należy usiąść przy stole i na kartce napisać plusy oraz minusy.

Nie chcąć zajmować miejsca pozwolę sobie jeszcze napisać o irc'u.
Zadam sobie oraz innym pytanie - czemu ma służyć ów kanał ircowy?
Przecież jeśli komuś brakuje bliskości to może napisać na priv o numer gadu czy ICQ. Inaczej mówiąc - czy droga, którą chce kroczyć forum ma kierować do kompleksowości "usług" czy do konserwatywnego świata gdzie forum to forum a irc to irc. Moda oraz możliwości nie powinny zabijać atmosfery.

Pozdrawiam
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Atid: zgadzam sie z Toba
<
w stu procentach. Dobre pytanie czy to ma byc dobrze rozwiniete forum czy kompleksowy portal jak portal i rozwiniecie "uslug" do kanalu IRC-a to czy sa chetni sie tym zajac itp itd !

Pozdrawiam

DJBOSS666
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Wedlug mnie to jest dobry pomys. Widzialem to na innych stronkach i tam sie (chyba) sprawdzilo bo nie usuwaja.
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
HAHAHA!!
<
<
<
REFRESH !!

A co teraz powiecie na shoutbox?? Od założenia tego tematu minęło 3.5 roku... w między czasie, w 2007 był też temat (ale już zamknięty
<
) i potem inny w 2008.

Od razu pierwsze co ja mówię - jestem za tak, ale niech będzie niewidoczny dla niezarejestrowanych (gości).


#Edit: Sonda?
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
A ja jestem bardzo na tak. Na ircu hcp siedzę od dosyć długiego czasu i jedyną osobą która zakłóca medytację pięciu osób które są tam stałymi bywalcami to ja i netsplity xd Chat by się przydał chociaż dla zabawy, dla szybkiej wymiany poglądów itd. Na przykład - kogoś zachwycił wynik meczu. Nikt nie będzie wbijał na irc specjalnie żeby się podzielić, a tu prosz - jest sobie chat, napisze się wynik. Poza tym chat to coś, co tworzy z jednego forum, gdzie ludzie się znają tylko z postów, jedną wielką grupę która się wymienia informacjami, a to jest na hcp wg mnie potrzebne ;]
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
pomysl jest ogolnie dobry ale z doswiadczenia wiem ze takie "cudo" jest wylęgarnia durnych wypowiedzi i durnych pytan. Dla moderatorow 2x wiecej roboty
smile.gif
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Jestem za. Mimo że dużo osób bd pisało głupoty, to zawsze SB się przydaje, wiem to z własnego doświadczenia...
HCP chyba stoi na dobrym serwerze co nie
<
nie powinno być problemu z jego nadmiernym obciążeniem... tak myślę
<

Chociaż z drugiej strony SB jest częstym powodem awarii SQL... Ale to zależy od wersji SB
<


Pozdro
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
i tak wszystko zalezy od Achates'a
smile.gif


gadajcie sobie w off-topic o czym tylko chcecie, o meczach, pogodzie itd. Załóżcie sobie jeden temat rzeka i sie tam spotykajcie i piszcie nawet jakbyscie mieli dojsc do 200 stron dziennie. Potem sie wywali i nastepny...

mentos ma racje...do tego dochodzi pilnowanie tam porzadku...itd
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
pomysl jest ogolnie dobry ale z doswiadczenia wiem ze takie "cudo" jest wylęgarnia durnych wypowiedzi i durnych pytan. Dla moderatorow 2x wiecej roboty smile.gif[/b]
Jak będzie cenzura to nie trzeba nic moderować, archiwum do jakiegoś bele jakiego pliku by było spoko. Poza tym shout wg mnie też wytracił by dzieci typu hacking gg, bo pytały by się w sb. A wystarczy takiego zignorować i jest sw33t xd
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
jest tyle zakazów juz na forum i co? myslisz ze to cos daje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom