show your screen

spiterbot

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2007
Posty
143
lol...ale śmieci...więcej ikon się wam nie zmieściło?
<

Klik
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
<div class='quotetop'>CYTAT(Khalt @ 10.01.2009, 19:02) <{POST_SNAPBACK}></div>
@djmentos

Rozmowa gg - czwartek. Ktoś mógłby powiedzieć, że po prostu jakiś dziwny wygląd archiwum. Ale to zbyt podejżane, że godzina w pasku zadań jest dość blisko tej z gg xP. Poza tym, 22 godziny różnicy pomiędzy zrobieniem screen'a i wrzuceniem post'a ^^.[/b]

heh. nieskromnie przyznam, że ten screen ma dobrze ponad rok xDD
 
K

Khalt

Gość
Ponad rok minął od momentu zrobienia screen'a do wrzucenia na forum, czy od zrobienia screen'a do teraz (nie wiem, czemu pytam) XD?
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
<div class='quotetop'>CYTAT(Khalt @ 26.02.2009, 17:46) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ponad rok minął od momentu zrobienia screen'a do wrzucenia na forum, czy od zrobienia screen'a do teraz (nie wiem, czemu pytam) XD?[/b]

ponad rok minął od czasu zrobienia screena. jako że jestem osobą która wymaga od komputera by nie włączał się dłużej nić 10 sekund i chodził jak błyskawica (1,8GHz, 1024Ram, WinXP) urządziłem go tylko raz tak na pokaz i strzeliłem fote.
Podczas korzystania z nakładki Win uruchamiał się 2 minuty. To samo za siebie mówi
<


Jakby ktoś bawić się chciał to polecam:
http://www.peceter.pl/windows/windows-xp-&...a-wlasnego-leo/
http://www.peceter.pl/windows/zamieniamy-w...xp-na-mac-os-x/
 
K

Khalt

Gość
Chyba się czegoś wstydzisz xD. Nie chcę wnikać i nie oczekuję odpowiedzi ^^.
 

ian92

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
55
Na moim sprzęcichu była od razu. Byś tak chociaż te ikonki pomniejszył bo w oczy rażą xD
 

ian92

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
55
Zmontuj nLitem cedeczko z sterami do SATA, resztę znajdziesz gdzieś może. Ja spróbuję... kiedyś ;P
 

ian92

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2009
Posty
55
Ja do mojego Aspire 5730z znalazłem stery, do Intel GMA też. Teraz tylko SATA nieszczęsna ;P Dobra, koniec OTa XD
 
Do góry Bottom