Sieć - blokada

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
Witam!
Może dziwny tytuł i nie ten dział ale mam pytanie. Życie utrudnia mi taki fajny komunikat co 10 min:
PRONET_xhxepa.PNG


Kasę zapłaciłem ale nie będe czekał aż dojdzie (bo dochodzi już miesiąc). Jak to coś ominąć. wcześniej pisało: Wiadomość automatycznie wygenerowana przez serwer. Napiszę, że nie blokują wtedy internetu bo da się w tym czasie pobierać i gg działa (chociaż jak jest niedostępny to nei zrobi się dostępny) ale da się rozmawiać. Proszę o szybką pomoc jak to obejść (wszystkie przeglądarki wyświetlają to samo)
 

loglorus

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2006
Posty
54
Zalezy jak ci neta przydzielaja.
Jezeli ping normalnie dochodzi to znaczy ze jedynie strony internetowe wycieli. Tak wiec pytanie jak to zrobili. Mozna to zrobic jak chodzisz pzrez proxy ich i nie zablokowali calego ruchu, wtedy zmieniasz port. Jezeli jednak zmienili to to gorzej ale zostaje opcja znalezc sobei narazie proxy w necie na jakims smiesznym porciei przez niego wchodzic na storny internetowe ;p
 

loglorus

Użytkownik
Dołączył
Listopad 5, 2006
Posty
54
poszukaj proxy w necie. Najlepiej na jakims dziwnym porcie, cyzli nie na 80 ani nie na 8080, tylko jakis w stylu 3201 albo cos takiego.
Wejdz w ustawienia pzregladarki, polaczenia i ustaw co tzreba wedlug znalezionych danych i sprawdz czy dziala. Skoro dziala pobieranie to tez powinno dzialac ;p
 
Do góry Bottom