Siec bezprzewodowa

dominixon1300

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2009
Posty
23
Witam otóż to mam taki problem mam komputer .Miałem bezprzewodowe łącze internetowe no i gdy wyszukuje bezprzewodowe sieci znajduje mi jedną sieć tylko ona nie jest zabezpieczona i jak połączę to nie mam neta i ktoś może mi pomóc jak połączyć się z nią za free??. Tylko bardzo prosiłbym o wytłumaczenie tego ponieważ jestem zielony w tych sprawach. Z góry dziękuje
 

dominixon1300

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2009
Posty
23
Tak ponieważ ja przez tę sięc łączę sie z internetem tylko pierwsze musze mieć połącznie z tą siecią a pozniej musze włączyć takie coś taki plik czy coś i tam mam hasło użytkownika i nazwe. A gdy dam wyszukiwanie sieci bezprzewodowych znajduje mi tą sieć i pisze. Ta sieć jest skofigurowania do otwartego dostępu. Inni użytkownicy mogą widzieć informacje wysyłane przez tą sieć. W tej chwili masz połączenie z tą siecią
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Chwila... Od początku... Miałeś bezprzewodówkę (jak rozumiem już nie masz - koniec umowy czy coś), a teraz chcesz się za darmo podłączyć? Czy to jest hotspot i nie możesz uzyskać połączenia z internetem?
 

dominixon1300

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2009
Posty
23
Tak miałem internet bezprzewodowy i skończyła mi się umowa i teraz pozostała mi sama karta bezprzewodowa która mi wykrywa sieć tylko jak połączęsie z tą siecią to nie mam internetu
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Zatem pożądasz nieautoryzowanego dostępu do połączenia internetowego.
A do tego musiałbyś złamać zabezpieczenia punktu dostępowego, czyli nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
 

darek1000

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2009
Posty
1
czesc, prosze o pomoc, mam sieć bezprzewodową a nie mogę uzyskać polączenia, łaczę się z bramą internetową i nic poza tym, a chciałbym odbierac necik za free:)pomozcie mi:)
 
Do góry Bottom