Siec LAN hacking

drspikee

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2004
Posty
2
Mam pewien problem z sasiadami. Od jakiegos czasu nieustannie po kilka razy dziennie odlaczaja mi kabel sieciowy od modemu.
Czy jest jakis sposob aby zatruc im troszeczke zycie tak jak oni mi zatrowaja? Czy ktos jest w stanie mi pomoc? Jakies akcje przedstawione krok po kroku? Cos jak shutdown, reset, open cd, lub poprostu wylaczenie ich gniazdka w modemie czy ograniczenie transferu na ich gniazdko do np.: 1 KB/s?

Przyznaje ze malo wiem w tych sprawach wiec prosze o pomoc. Mam juz dosc ciaglego latania i wtykania kabla do gniazdka.
 

drspikee

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 30, 2004
Posty
2
Hehe, tylko ze ja pytam powaznie
<
Tak czy inaczej mieszkam na wynajetym pokoju tak samo jak moi sasiedzi. Modem stoi w ogolno dostepnym miejscu i tym samym kazdy ma do niego dostep. Nie chce rozmawiac o tym z wlascicielem bo nie potrzebuje zbednych zatargow. Poprostu chce ich troche zniechecic do dalszego odlaczania mojego kabla. I wydaje mi sie ze chyba trafilem na odpowiednie forum?
 

Tytanek17

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2008
Posty
7
<div class='quotetop'>CYTAT(drspikee @ 27.01.2009, 22:25) <{POST_SNAPBACK}></div>
Hehe, tylko ze ja pytam powaznie
<
Tak czy inaczej mieszkam na wynajetym pokoju tak samo jak moi sasiedzi. Modem stoi w ogolno dostepnym miejscu i tym samym kazdy ma do niego dostep. Nie chce rozmawiac o tym z wlascicielem bo nie potrzebuje zbednych zatargow. Poprostu chce ich troche zniechecic do dalszego odlaczania mojego kabla. I wydaje mi sie ze chyba trafilem na odpowiednie forum?[/b]


hahah Jedynie co to zdobądź jego ip :] i poszukaj jakiś programów na forum trojan poland albo jakiś inny x:D
pomoże w 100 %
<
<
 
Do góry Bottom