SinMD5Cracker v.0.1 beta

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Witam
smile.gif


Chcialbym przedstawić swój crackerek MD5. Pracowałem nad nim trochę czasu ale się udało.

Posiada opcje:
1. Łamanie MD5 metodą Brute Force
2. Łamanie MD5 metodą słownikową
3. Wczytanie konfiguracji przerwanego łamania
4. Edycja konfiguracji
5. Kodowanie w MD5

Do łamania hashu są dodatkowe opcje:
1. Ograniczenia długości hasła
2. Limit prób
3. Limit czasu
4. Zapis konfiguracji do pliku w razie przerwania przez osiągnięcie jakiegoś limitu
5. Przyspieszenie łamania - wszystkie testy są wykonywane raz na ileś prób, aby nie spowalniać pętli.
Na moim kompie: Windows XP HE sP2, AMD Athlon 1.75 GHz, 512 MB RAM
W jedną sekundę SinMD5Cracker osiągnął ponad 4500 prób.

proby.JPG



Hash "abc" został złamany w 10 sekund

abc.JPG


Można pobrać stąd
Kod:
http://www.sinis.yoyo.pl/progs/smd5c01beta.rar


GameGuide

Pozdrawiam
Sinis
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Program działa nieźle, ale przydałoby się dodać możliwość wybrania małych/dużych liter, cyfr itd. I jeszcze nie działa zegar (cały czas zera), ale może to dlatego, że pod linuxem odpalam przez wine ;]
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
jak wyglada sprawa z predkoscia ale przy ciagach dluzszych jak 3 znaki (ile slow na sekunde/minute) bo "abc" scrakowac to i mozna dosc szybko przy uzyciu skryptu php .
Kiedys tez chcialem cosik takiego zrobic, bo nawet juz to bylo w MD5Search 1.5 ale wywalilem bo wydajnosc nie byla zbyt powalajaca (GUI itp), a wkoncu czemu mialby ktos uzywac mojego wolnego skoro mozna uzyc MDCracker ktory cisnie to kilku mln na sekunde.
Stad tez moje pytanie :>
Ale i tak fajnie ze takie cos ccialo Ci sie zrobic, bo to dosc sporo pracy , tymbardziej pod konsola :)
 
3

31337

Gość
1. rozmiar powala
2. znasz cos takiego jak fflush(stdin)? a powinienes piszac programy konsolowe.
3. program nie sprawdza poprawnosci danych
4. ignoruje przedzial dlugosci

no, plusem jest że przynajmniej sie nie wyłożył a sie tego spodziewałem
smile.gif
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Originally posted by maSs
jak wyglada sprawa z predkoscia ale przy ciagach dluzszych jak 3 znaki (ile slow na sekunde/minute) bo "abc" scrakowac to i mozna dosc szybko przy uzyciu skryptu php .
Kiedys tez chcialem cosik takiego zrobic, bo nawet juz to bylo w MD5Search 1.5 ale wywalilem bo wydajnosc nie byla zbyt powalajaca (GUI itp), a wkoncu czemu mialby ktos uzywac mojego wolnego skoro mozna uzyc MDCracker ktory cisnie to kilku mln na sekunde.
Stad tez moje pytanie :>
Ale i tak fajnie ze takie cos ccialo Ci sie zrobic, bo to dosc sporo pracy , tymbardziej pod konsola :)
Zrobiłem to tak żeby się sprawdzić, to jak narazie to mój największy i najtrudniejszy projekcik. Na Ubuntu 7.04 hash "abc" łamie w 1 sekundę... Dzięki za pozytywną ocenę
<


Originally posted by 31337
1. rozmiar powala
2. znasz cos takiego jak fflush(stdin)? a powinienes piszac programy konsolowe.
3. program nie sprawdza poprawnosci danych
4. ignoruje przedzial dlugosci

no, plusem jest że przynajmniej sie nie wyłożył a sie tego spodziewałem
smile.gif
No wiesz, to mój pierwszy taki projekt. Najbardziej liczyła się stabilność no i poprawne działanie BF'a
smile.gif
Optymalizacją i poprawkami zajmę się... ale to nie teraz
<
 
Do góry Bottom