skaner pod linuxa i adres stronki pls

A

Adramelech

Gość
czolem
chcialem sie zapytac czy ktokolwiek z was posluguje sie skanerkiem Nessus?ja uzywam nmapa i nic poza tym i chcialbym poznac wasze zdanie na temat Nessusa
PS
bardzo bym prosil jesli mozna o podanie adresu strony z exploitami,ja pamietam jeden adres www.black cos tam cos tam i nie potrafie sobie przypomniec,badass mi kiedys to powiedzial ale mi kompletnie z glowy wylecialo.
Dzieki z gory
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
czolem
chcialem sie zapytac czy ktokolwiek z was posluguje sie skanerkiem Nessus?ja uzywam nmapa i nic poza tym i chcialbym poznac wasze zdanie na temat Nessusa
PS
bardzo bym prosil jesli mozna o podanie adresu strony z exploitami,ja pamietam jeden adres www.black cos tam cos tam i nie potrafie sobie przypomniec,badass mi kiedys to powiedzial ale mi kompletnie z glowy wylecialo.
Dzieki z gory[/b]


Nessus posiada bardzo wiele pozytecznych funkcji, poniewaz sprawdza jakie system ma luki, nie uzywalem nessusa pod winde bo mialem problemy ale pod lina jest spox;
a co do strony ze sploitami to najnowsze sa na: http://www.fa-team.org
 
A

Adramelech

Gość
wielkie dzieki

dzieki pchelka i viperek za info,zreszta wczoraj dokladnie poszukiwalem na yahoo stron z exploitami i spoko luz,sporo tego znalazlem.
pozdrawiam was
 
Do góry Bottom