Skaner portów

chudy1993

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2007
Posty
174
Jaki jest według was najlepszy skaner portów?(podawajcie linki do nich)


Ja używam Nmap'a, bo słyszałem, że podczas skanowania nie wykrywa go FW. Można go ściągnąć stąd


P.S.Tworze ten temat, bo może ktoś będzie chciał kiedyś szukać skanera, a nigdzie na forum nie widziałem linków do nich. Poza tym, ktoś może znależć tu lepszy skaner, niż ten którego używa do tej pory.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
ja uzywalem tylko raz: Advanced Port Scanner, moze lipny, nie wiem bo innych nie znam. Linka sobie znajdziecie na google
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by chudy1993
Jaki jest według was najlepszy skaner portów?(podawajcie linki do nich)


Ja używam Nmap'a, bo słyszałem, że podczas skanowania nie wykrywa go FW. Można go ściągnąć stąd


P.S.Tworze ten temat, bo może ktoś będzie chciał kiedyś szukać skanera, a nigdzie na forum nie widziałem linków do nich. Poza tym, ktoś może znależć tu lepszy skaner, niż ten którego używa do tej pory.

Jeszcze ja jeden link dorzuce : http://haxite.org/index.php3?site=download&kat=27
 

maikeel

Użytkownik
Dołączył
Marzec 22, 2007
Posty
48
nmap jest chyba jednak najlepszy, tez szukałem innego ale skanery zwłaszcza te pod winde maja o wiele mniejsze mozliwosci, z nich najlepszy jest chyba superscan choc juz troche stary:). Jesli chodzi o fv to zalezy jakich komend uzywasz, bo w zaleznosci od typu skanowania no i fv skanowanie moze zostac wykryte lub nie. Bardzo dobre w nmapie jest to ze w miare dobrze identyfikuje system( -O), oraz inf nas jesli pakiety przy zwyklym skanowaniu domyslnym TCP sa filtrowane (działa fv) z ta funkcja nie spotkałem sie w innych scannerach. Natomiast jesli jestes w lanie polecam LanGuard network secrity scanner, naprawde duzo funkcji i wiele przydatnych informacji, zreszta w lanie wszystko jest "do złapania" wiec lepiej wykorzystac inf z pakietów:D
 
M

maxxx

Gość
a gdzie moge znaleść instrukcje do nmapa lub filmik instruktażowy czy coś takiego ??
 

powel13

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 15, 2006
Posty
11
Ja uzywam Angry IP Scanner'a, programik całkiem fajny i najwazniejsze ze nie wymaga instalaci i zawsze mozna go odpalac z pendrive'a.

Angry IP Scanner
 

l4f

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2007
Posty
160
Albo napisz samemu, w dziale Delphi jest o tym tutek.
 
Do góry Bottom