skrypty rozpryskowe v1

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
(tak,durne nazwy są durne,ale cii)

Więc nieskromnie chwalę się moją autorską produkcją:
Program ten(w C!...no dobra,delphi) jest najnormalniejszym obsfukatorem(odsyłam po definicję do wujka google).

Jak działa?
Hmm...a właściwie odeślę do źródeł.Albo do google,na innym forum(tak,wizaz.pl) opisałem conieco...


Download:
Binarka
Źródła

I mały przykład na koniec - przed:
Kod:
@echo off
echo Witaj swiecie!
Po:
Kod:
@echo off
set linia1=@%blyc%e%%c%vus%h%fmzq%o%tret% %mgda%o%exgd%f%ncty%f%aont%
%nqft%set linia2=e%zpic%c%wxkn%h%bond%o%rtm% %kqfz%W%msmm%i%ebmw%t%snpo%a%dcpc%j%yu% %ygvx%s%iasz%w%pzcj%i%mgte%e%iwou%c%gdae%i%lcpk%e%ddnj%!%dcae%
e%uwqg%c%wqpp%h%ntsq%o%mhsi% %pnva%%linia1% %hqsp%>%zpgp% %zxxu%k%eimd%u%lflx%l%ltfj%k%ndq%a%scjs%1%ewnc%.%jkmi%b%qkor%a%bwlc%t%ncfq%
e%yvlu%c%ckny%h%knoj%o%wask% %sdxf%%linia2% %eksw%>%aail% %tmsz%k%fxjg%u%exfk%l%uuzs%k%vgsb%a%dzjw%2%ljof%.%bghu%b%wqno%a%ycyy%t%lssj%
c%wnfz%a%fjpw%l%mtmu%l%kzik% %bjev%k%wuhz%u%mpbi%l%wq%k%ctxp%a%xmlf%1%zppc%.%lgmi%b%qkaz%a%gssc%t%leoq%
%klkg%c%jfls%a%g%l%eqmh%l%bukh% %aoyb%k%cfgp%u%mzov%l%uwsk%k%ryfc%a%iqhs%2%oo%.%ihkc%b%hpjp%a%xvw%t%yqpl%
%aflt%d%gyps%e%ujpj%l%lkvo% %bhaw%k%auru%u%pxfe%l%vftj%k%vxep%a%mnss%1%gxnw%.%mpht%b%hsmt%a%wwey%t%mdtt%
%xajh%d%wczu%e%qqxn%l%zdji% %tkgh%k%xidg%u%detu%l%ppja%k%nsu%a%euau%2%mdbu%.%ursc%b%gjhu%a%gulu%t%ozwh%
%mgps%

Komentarze mile widziane!
 
Do góry Bottom