smsdos-exploit (Siemens)

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Nie samymi exploitami na PC człowiek żyje http://pofer.w.interia.pl/smsdos.zip
<

Tak na marginesie jak by ktoś posiadał jakieś inne DoS-y na telefony komórkowe prosił bym o kontakt ( możliwość wymiany ).
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
o co chodzi z tym SMScenter i jak rozpoznać który to com a w target chyba trza wpisać numer telefonu ale z +48 czy bez i czy będzie exploit na nokie 3310 i na jakiej zasadzie on wogle działa
 

hard21

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2004
Posty
60
Co do portu Com to u mnie zaden nie dziala dlatego podejzewam ze do ktoregos portu Com 3a miec podloczony wlasny telefon hehe chociaz moze i nie ale w takim razie dlaczego u mnie zaden nie dziala ?

A a SMS center to tzw centrum wiadomosci sms ktorego numer spewnoscia masz gdzies wpisany w swojej komorce jesli ja masz :) Kazda siec ma inny numer. Kazda wyslana wiadomosc przechodzi przez takie centrum zanim trafi do adresata.
Pozdrawiam.
 

kul3k

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2003
Posty
112
Na Nokie coś by się znalazło tylko jak na dzień dzisiejszy to jest to troszkę jak w Czeskim filmie, trudno się dziwić kod ma dopiero 9 dni (powstał 10.08.2004). A co do działania to efekt jest ... co najmniej śmieszny ( bynajmniej nie dla osoby która nie zna zasady działania ), a wygląda to tak: Pan/Pani dostaje sms-a, słychać charakterystyczny dźwięk "nowej wiadomości" lecz na ekranie nie pojawia się "koperta" i w tym momencie telefon pada jak długi, nie reaguje na jakiekolwiek bodźce zewnętrzne po prostu się wiesza, nie działa ani jeden przycisk telefonu (mimo iż ten nadal pracuje), co dziwne na tak "zaprawiony" telefon można nadal dzwonić tzn. osoba dzwoniąca słyszy zwyczajny sygnał aczkolwiek właściciel "zaatakowanego" aparatu nie może odebrać telefonu (w końcu jak by nie było to ów wisi) mimo iż nie dość że telefon dzwoni to jeszcze na wyświetlaczu wyświetla połączenie <-delikatnie mówiąc taki osobnik wygląda co najmniej żenująco. A najzabawniejszy jest fakt niemożności wyłączenia aparatu, wyłączyć go można poprzez odcięcie dopływu zasilania (wyjęcie baterii). W serwisie usuniecie takiej "usterki" kosztuje od 50 do 80 pln.
Wyżej opisany przykład dotyczy Siemensa.
 

Dex1987

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2004
Posty
48
Originally posted by hard21
Co do portu Com to u mnie zaden nie dziala dlatego podejzewam ze do ktoregos portu Com 3a miec podloczony wlasny telefon hehe chociaz moze i nie ale w takim razie dlaczego u mnie zaden nie dziala ?

A a SMS center to tzw centrum wiadomosci sms ktorego numer spewnoscia masz gdzies wpisany w swojej komorce jesli ja masz :) Kazda siec ma inny numer. Kazda wyslana wiadomosc przechodzi przez takie centrum zanim trafi do adresata.
Pozdrawiam.

Jak widac trzeba podpiac telefonik, jak dasz send a nie podepniesz tel to pisze can not connecten to mobile
smile.gif
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Originally posted by Dex1987
Jak widac trzeba podpiac telefonik, jak dasz send a nie podepniesz tel to pisze can not connecten to mobile
smile.gif
port com1 : Suces to connect to Mobile :shock: no mi sie jakos laczy... dzwine ze wam... jak zwykle i to za kazdym razem
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
nom ... musi sie polaczyc ... ;] mi np laczy sie z 3 ale zastanawia mnie to na jakiej zasadzie jest to podzielone? hmmm ...
 

h_a_j_s

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2003
Posty
37
To skopiowalem z innego forum. Jest to sposób aby wylanczyc komus innemu telefon:

Wysyłąjac go komuś robisz to na włąsną odpowiedzialnosc . "%English" (Łącznie z " i ".) ale działa tylko na siemensach x35 i x45. Gdybyś poznał jakies inne to daj znać na mój email. ([email protected]) Z góry dzięki[/b]
 

HUBCIK

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2004
Posty
1
exploity na koma?

Niech ktos mi wytlumaczy czy moge zrobic maly kipisz na Siemensie kumpla? jak tak to w jaki sposób???
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
cry ... masz wszytsko na gorze napisane :/ [jezli to dziala:/]
ale zes nam powiedzial wogole jaka wersje ma i wogole pelne info ;[
btw: co rozumiesz pod slowem kipisz?!?!
 
Do góry Bottom