smsy przez internet ?

dawal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
26
Witam
Chciałem zapytać czy znacie może jakiś program albo sposób by wysyłać smsy poprzez internet ale tak żeby nadawcą był mój numer telefonu.. wiem, używam oxygen phone manager II i można podłączyć komórkę do komputera kablem i wysyłać przez program smsy, ale chodzi mi o to, by smsy nie były wysyłane radiowo tylko poprzez moje IP poprzez internet i żeby pobierało kasę z mojego telefonu ale żeby droga smsa nie była radiowa tylko internetowa, bo przecież te centrum sms też ma chyba swój nr IP i można się dostać do niego przez sieć.
moje drugie pytanie:
czy da się jakoś inwigilować czas jakiegoś serwera? chodzi mi żeby sprawdzić jaki u niego płynie czas-która jest tam godzina i najlepiej z sekundami albo nawet milisekundami. jeśli się da to w jaki sposób ? jakaś komenda ? programik ?
pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
W Orange jest taka możliwość. Trzeba się zarejestrować w MultiBoxie i już
smile.gif
 

dawal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
26
a jak mam ere? tam w orange pisze o jakiejs puli 30 smsow..wiec to chyba nie zabiera kasy z mojej komorki poza tym co jakbym chcial na numer premium wyslac smsa?, chodzi mi o to ze podlaczam telefon do komputera kase zabiera mi za smsa z komorki i sms idzie internetem
 

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
Do wysyłania SMS-ów przez internet polceam program eSkiMoS R2


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom