:: [Snifery] [Switch] [ARP]

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
Siemka, wiem że juz taki temat istnieje ale jak zadaje w innych to nikt nie odpowiada a wiec postanowaiłe założyć nowy i może takrze ktoś inny z forum skorzysta chodzi mi mianowcie o to że siec laczy sie przez switcha, i jak czytałem aby snifować np uapem tzreba rozpoczac wysylanie pakietow ARP tj do switcha i w tym cainie naciskam na start arp (NIC NIE KONFIGURUJE!) i nastepnie wlaczam uapa i nadal tylko snifuje swojego kompa
<
w cainie probowalem takrze wybrac start sniff ale nie otzymywałem zadnych zwrotnych komend/polecen, aha oczywiscie byly wlaczone dwie opcje : start arp i start sniffer a wiec co źle robie ?

M@rcIn
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
tak mam zainstalowanego, a osoby gadaja w sieci na 100 % na okrogło maniaki gg, a chcem podsluchać pewną osubke co pisze na moj temat
smile.gif

ale wystarczy ze wybiore start arp ?


a jezeli wybiore start arp i sniffer to bedzie od razu zbierac hasloa z sieci itp no nie ?!
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
wybróbowałem juz troche wczesniej, naciskam scan znajduje kompy w sieci + server i naciskam start (wszystkkie zaznaczone :/ ) i potem wlaczam uap1.4 wpiuje jego ip ktore ma przypisane w sieci, i sniffuj ale uap wykywa tlko to ca ja zrobie! probowalem go na swoim kompie to jak wysylalem wiadomosc to pisalo w tym duzym oknie wiadomosc msg od ... ale juz an sieci z nawet wlaczonym win... lub cainem bnie dziala


p.s - jak instaluje ta nowa wersje bete wincapa to mi netcut nie chodzi i musze sie bawic w reinstalowanie co jakis czas ;/
 

Andrevus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
213
lol dawno tu nie byłem
smile.gif

spróbuj ettercap działa na bank (bo sam używam ale cii...
smile.gif
)
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Witamy po długiej nieobecności
smile.gif

W WinArpSpoof zaznaczasz wszystkie kompy jakie chcesz spoofować Z WYJĄTKIEM serwera/routera oraz siebie. A wersję beta winpcapa faktycznie proponuję omijać szerokim łukiem. Pytanie o system ważne bo WinArpSpoof jest tylko na 2k/XP.
 

marcinmx

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2004
Posty
98
ok wyprobuje tego ettercap 10x za linka
<



posiadam system: winXP i liunuxAurox (wczesniej mandaeynke
<
) dopiero raczkuje w pingwinku i nie chcem sie pzesiadac z kucyka na ogiera
<
 

lewy_pl2

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2006
Posty
2
siemka. Szukalem klika h WinArpSpoof ale nie moglem znalezc... wie ktos moze gdize to znajde ??
Z gory dzieki:)

pozdro

LeWy
 
Do góry Bottom