SP3 dla Windows XP

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Wyczytałam na róznych stronach,ąe cos takiego ma niby być,na innych zaś pisze że niebedzie,a na jeszcze innych że już jest. Może macie jakieś ciekawe informacje na ten temat?
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
Jest RC1 jednak, żeby zainstalować trzeba w rejestrze coś pozmieniać. Nie instalowałem ale z komentarzy wynika ze xp działa lepiej.

Kod:
 Dzięki - działa poprawnie - co prawda niektóre elementy są w english , ale za to - większa stabilność po podkręcaniu , w 3d Mark - choć miałem i tak wyśrubowany system , uruchamianie - też ze 2-3 sek szybciej , office śmiga   zamiast pełzać :-) uzycie cpu - przynajmiej o 10% spadło ...Hmm - czyżby M$ coś się udało ...
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Originally posted by Dark Smark
http://hacking.pl/pl/news-7025-Service_Pac...Internecie.html
Wydaje mi się dość wiarygodne. Wydaje mi się jednak że jeszcze publicznej wersji beta nie ma. Jeśli są zapowiedzi czyli będzie SP3 dla Windows XP.

Tak ten zestaw poprawek juz od dawna mam,tylko niemaja one nic wspólnego z SP3
smile.gif
no i nieda sie ich zainstalować (polski win + eng poprawki nie niechodzą w parze)

Informacji (prawie)wiarygodnych jest wiele. A sp3 niewidać...
 

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
SP3 dla xp'ka ma sie pojawic w 2008 jakby co. niby niezbyt dlugo, ale cos mi mi chodzi po glowie, ze to ma byc trzeci kwartal.
@off topic
sp3 ma byc ostatnim service packiem do xp'ka. potem mozna sie przesiasc na viste albo jego nastepczynie ktora ukaze sie za jakies 3 lata . vista to platforma testowa tak jak to windows me w 2000roku byl testem dla xp'ka [tez taki zbugowany ^^ ]).
 
Do góry Bottom