Spamer Dostępności

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
Witam. Czy istnieje taki program który by np ustawiał status dostępny 10 razy na sekunde??
Zauważyłem w Katiusz 2.0 że tam można ale po pewnym czasie jest block. Potrzebuje czegoś bardziej rozbudowanego:D
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Jeśli chodzi Ci o gadu-gadu, to widziałem kilka wtyczek pod windowsa typu strong gg, power gg, tam są atumatyczne zmiany statusu itp. Spróbuj tym.
 

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
To jest słabe
<
już lepszy ten trojan Katiusz 2.0
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
napisanie czegos takiego nie zajmuje dlugo nawet cos takiego napisalem. tyle ze program zmienial opis co sekunde na kolejny numer i dochodzil z odliczaniem do max 16 i block ale mysle ze co np. 5-10 sekund moglo by byc i bylo by dosc denerwujace dla tych ktorzy maja cie na liscie
 

bismak

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 28, 2007
Posty
33
Nie kapujesz zobacz sobie Katiusz 2.0 w 5 sekund ustawi status 20 razy na dostępny:D
 

krystse

Użytkownik
Dołączył
Marzec 31, 2007
Posty
5
Widziałem u takiego gościa, opis zmieniał się co sekunde. Wyświetlał godzine np 19:30:31 później 19:30:32 i tak w kółko musiałem go z kontaktów usunąć
smile.gif
Też szukam czegoś w tym rodzaju. Pozdro
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
Kod:
function chatevent_recvpresence(who, what){

if(who.id!='redakcja_etm') { // warunek

if(who.roomid==rid+'@c'){ // warunek

...

if(what.action==0){

Tlen.sendPacket('< *xml zmiany statusu :)* >');

ps. i zamknijcie klamry
<
 

Xazz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2007
Posty
1
Originally posted by Hunter
Kod:
function chatevent_recvpresence(who, what){

if(who.id!='redakcja_etm') { // warunek

if(who.roomid==rid+'@c'){ // warunek

...

if(what.action==0){

Tlen.sendPacket('< *xml zmiany statusu :)* >');

ps. i zamknijcie klamry
<
sorry ale mozesz powiedziec gdzie to wkleic? jestem narazie zielony w tych sprawach :jezor:
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by krystse
Widziałem u takiego gościa, opis zmieniał się co sekunde. Wyświetlał godzine np 19:30:31 później 19:30:32 i tak w kółko musiałem go z kontaktów usunąć
smile.gif
Też szukam czegoś w tym rodzaju. Pozdro
Mój Opiser tak robi, ale po zmianie hosta nie działa. Nie mogę ponownie skompilować bo źródeł nie posiadam i zapewniam Ciebie że teraz taki program nie działa bo na opisy też są ograniczenia nałożone. Chyba jeżeli zmienisz 10 razy opis w ciągu określonego odstępu czasu to nie da się zmieniać opisu na inny przez określony czas.
Chyba wiadomo że gadu pomyślało o tym i wprowadziło ten filtr. A jak to twój kolega/znajomy to masz do niego numer gadu-gadu to nie rozumiem czemu go po prostu nie spytasz.
Jak zmieniałem opiserem co sekundę opis to szybko przestawał zmieniać a do tego chwilowy ban na numer.
 
Do góry Bottom