Sprawdzanie kto mnie ma na gg

Newbie23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2007
Posty
5
Prosze..nie blagam...nie to nadal za mało slowo...na kolanach blagam...jest jakis sposob/metoda/program zeby sprawdzic kto mnie ma na gg..nie mam tej osoby na liscie ale chce jej gg ...wiem ze ona ma mnie na liscie ale ja jej nie..da sie to sprawdzic..? prosze Was...
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Zainstaluj Power Project GG lub sam Strong GG razem z wtyczkami. W momencie kiedy osoba będzie zmieniała status lub się logowała, u Ciebie w Activity Checker (jeśli ma Twój numer na liscie) wyswietli się jej numer. Ale Ty nie możesz mieć nr tej osoby w kontaktach. Wyswietlaja sie osoby ktore posiadamy na liscie kontaktów(wtedy mamy ich nazwy) + numery osób które maja nas.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
To nie jest chyba problem sprawdzić?? A jak nie działa, a komus zależy to sobie ściagnie 7.6
<
 

Matheex

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
94
po ip wystarczy, jesli widzisz jego ip to ma cie na liscie, jesli nie to cie nie ma proste. W Najnowszej wersji Tlen.pl jest tez taka opcja.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
a po co ma wlaczac? twoje rozumowanie jest nielogiczne
Przy zakladaniu nr gg jest 50% szans ze nie zaznaczyl "uzyj polaczenia p2p" i wtedy nawet jak mnie bedzie mial na liscie to i tak jego ip nie zobacze
 

Matheex

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
94
nom moze, jesli tak sie bardzo na tym znasz to moze napisz jakis progs albo znajdz gotowy ktory pokaze kto ma cie na liscie ale watpie ze taki istnieje, no jest jeszcze opcja wlamu na serw gg;D
 

lajzowski2

Użytkownik
Dołączył
Luty 15, 2007
Posty
13
może się mylę ale chyba nie zrozumieliście tego typa xD

On chce sprawdzić kto ma go na liście ale sam nie ma numeru tej osoby xD
 

kris269

Użytkownik
Dołączył
Listopad 22, 2005
Posty
66
Jak nie masz numeru tej osoby a ona ciebie ma<napewno> to daj sobiew opisie jej imie czy cos żeby napisała do ciebie. Jak czyta opisy to sie uda a jak nie to lipa.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Originally posted by Matheex+--><div class='quotetop'>CYTAT(Matheex)</div>
po ip wystarczy, jesli widzisz jego ip to ma cie na liscie, jesli nie to cie nie ma proste. W Najnowszej wersji Tlen.pl jest tez taka opcja.[/b]

Bzdura, w gg moze Cie miec na liście i mieć wyłaczone p2p. Wtedy IP nie widzisz!!

<!--QuoteBegin-Matheex

nom moze, jesli tak sie bardzo na tym znasz to moze napisz jakis progs albo znajdz gotowy ktory pokaze kto ma cie na liscie ale watpie ze taki istnieje, no jest jeszcze opcja wlamu na serw gg;D
Czytasz czasem co inni piszą??
 

malinka

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2003
Posty
34
w win nie znam, w linux poprzednia wersja kadu miala tak wtyczke bodajze "spy", calkiem dobrze to dzialalo.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Matheex napisał/a:
nom moze, jesli tak sie bardzo na tym znasz to moze napisz jakis progs albo znajdz gotowy ktory pokaze kto ma cie na liscie ale watpie ze taki istnieje, no jest jeszcze opcja wlamu na serw gg;D

Czytasz czasem co inni piszą??[/b]
moze ty czasami czytasz?
bo napisalem
Bzdura, w gg moze Cie miec na liście i mieć wyłaczone p2p. Wtedy IP nie widzisz!![/b]
dokladnie to samo kilka postow wczesniej
 

Newbie23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2007
Posty
5
dzieki za odpowiedzi ale nie dokonca mnie zrozumieliscie..ja tej osoby nie mam na gg,ale ona mnie na 99,99% (nigdy niczego nie mozna byc pewnym na 100 % ) ma mnie na liscie ;/ da sie to sprawdzic jakie to gg?
 

Newbie23

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2007
Posty
5
@up
kilkam pomogła =]
ee powiedz tylko jak sie tym obsluzyc ,zebym mogl sprawdzic ta jakze istotna informacje dla mnie
smile.gif

dzieki
smile.gif
 
Do góry Bottom