Sprzedam - Niewykrywalny keylogger wysyłający logi na Email

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Witam :)

Sprzedam keyloggera wysyłającego logi na Email.

Jest:
  • Niewykrywalny (0/46)
  • Działa na KAŻDYM Windowsie
  • Automatycznie uruchamia się po starcie systemu
  • Nie widać go w aplikacjach
  • Ukrywa się na dysku

Jako użytkownik, sam wybierasz:
  • Email z którego będą wysyłane logi (najlepiej konto na Gmailu)
  • Email na który będą przychodzić logi
  • Czas co jaki bedą wysyłane logi

Keylogger został napisany jakiś czas temu.
Ogólnie zauważyłem że łatwo zrobić go niewykrywalnym kiedy jakiś antywirus go wykryje, więc nie będzie problemu z aktualizacjami dla użytkowników jeśli plik zostanie wykryty.
Średnio plik jest niewykrywalny miesiąc.

Kontakt
Gadu- 47314820

Cena do ustalenia (nie będzie to duża kwota).
 

Airaki

Zbanowany
Dołączył
Czerwiec 4, 2010
Posty
13
Zapłacileś za keyloggera zapewne nie :) ,wersja testowa jest wykrywalna nikt ci nie zacryptuje 0/37 w wersji testowej ,keylogger jest jak najbardziej niewykrywalny ale trzeba za niego zapłacić :)
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Kolega dał mi ten twój niby nie wykrywalny plik infekcyjny z twoiego keyloggera

fud 8/46 wielkie dzięki za taką wykrywalność , szkoda czasu na te twoie sprzedarze jeszcze życzy sobie za takie cacko 100zł ,paranoja hehehe

Oceńcie sami ,wygenerowany plik testowy infekcji z jego keyloggera :

https://www.virustotal.com/pl/file/...f210715c40ceacdadfd633e3/analysis/1367521754/

W dodatku jezyk kodowania jest w języku english a autor tematu przypisuje sobie twórczość tego keyloggera i jego kompilacje z cudzych source code z angielskich forów

SubsystemVersion.........: 5.0
InitializedDataSize......: 121856
ImageVersion.............: 0.0
FileVersionNumber........: 3.3.8.1
UninitializedDataSize....: 0
LanguageCode.............: English (British)
FileFlagsMask............: 0x0017
CharacterSet.............: Unicode
LinkerVersion............: 10.0
MIMEType.................: application/octet-stream
FileVersion..............: 3, 3, 8, 1
TimeStamp................: 2012:01:29 22:32:28+01:00

Także proponuje płacić za niego nawet 500zł gdy 8 antywirusów go wykrywa na dzień dzisiejszy a co będzie jutro??
Myslałeś że zacryptuję Ci testowy plik?
Dobre sobie.
Poza tym keylogger wysyła logi po Polsku :)
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Myslałeś że zacryptuję Ci testowy plik?
Dobre sobie.
Poza tym keylogger wysyła logi po Polsku :)

"Wysyła logi po Polsku" o co kaman ?:O jak ktoś "pisze" po angielsku to dostajesz po polsku ?:D keylogger ma wysyłać to co piszesz, bez zależności od języka.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
"Wysyła logi po Polsku" o co kaman ?:O jak ktoś "pisze" po angielsku to dostajesz po polsku ?:D keylogger ma wysyłać to co piszesz, bez zależności od języka.
Heh, ciekawy pomysł :D
Chodziło mi raczej o to że zamiast
Kod:
OS: Microsoft Windows XP
IPv4 Address: 127.0.0.1

Log:
[haker.com.pl - Google Chrome] qwazsx
dostaniesz
Kod:
System operacyjny: Microsoft Windows XP
Adres IP: 127.0.0.1

Log:
[haker.com.pl - Google Chrome] qwazsx
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
SZczególnie ty umiesz Cryptować jeszcze nie tak dawno nie wiedziałeś co to jest Crypter , chciałeś Cryptować samym binderem hahahah, twój stary nick aicrack11 chyba musiałeś już zmienić bo się ludzi na forum naoszukiwales co?? twoie Cryptowanie ogranicza się do 15/46fud nie wiedziałeś nawet jaki crypterm mozna zakryptowac czy w c++ czy w net twoim Crypterem ,przypomnij sobie dobrze gimbusie:cool: ps. nie spamuj juz w tym temacie bo nie bede karmił trolla;)
"twoie Cryptowanie ogranicza się do 15/46fud"
Lol.
FUD = Fully Undetectable = Całkowita Niewykrywalność
Jak chcesz zrobić 15/46 całkowitej niewykrywalności?
Noob xD

Poza tym, "jego cryptowanie" jest 0/35.
Zdaje mi się że "wykrywalność zacryptowanego pliku zależy od cryptera" to jeszcze nie twój poziom :D
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Do "FUD" nie przypisuje się żadnej wagi typu 8/43. Plik jest FUD albo nie jest.
 
Ostatnia edycja:

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Nie musisz wybarwiac kolegi niech ludzie wiedzą jaki fud oferuje ,myslę że mało możesz na ten temat powiedzieć miałeś testowy protect? mój kolega przed zakupem miał wygenerowany?? odrazu sprawdził test.exe = 8/46 na wczoraj z wygenerowanie? więc o czym tu mowa nie pouczaj mnie ,bo możemy konfrontowac wypowiedzi godzinami , crypt cryptem fud 2/46 poprzez kryptowanie pliku protect nie trudno zdobyć jak sie ma szacunek na niektórych forach ,ale chodzi i wygenerowany po co mi taki ,że za pare dni będzie fud 40/46 , więc mój poziom jest jak zanadto ale ty w dalszym ciągu nie rozumeisz moiej odpowiedzi ,koles chciał sprzedać cały key za 100zł i niby miał generować protect =plik infekujacy bez cryptowania 0/46 a tu taki zonk jak wyszlo na moje 8/46 a może masz 2 nicki tu na forum i próbujesz się wybarwić do4got?? mówiłeś mi kiedyś że byłes moderatorem i masz jeszcze drugi nick ,to w takim wypadku by się wszystko zgadzało:p

Oj przepraszam plik infekcyjny juz teraz z tego keyloggera to : fud 12/46 więc można kupować go nawet za 1000zł


https://www.virustotal.com/en/file/...f210715c40ceacdadfd633e3/analysis/1367586721/
Przecież to Twoja wina że jest 12/46 :D
To ty jesteś tak głupi żeby skanować pliki na VT.

Poza tym -
Plik infekcyjny 0/35 :)
Update zrobione.

PS.
To keylogger oparty o mój kod ColdKeylogger :)
 
Ostatnia edycja:

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Jak to jest fajnie fajnie popatrzeć jak się kłócicie między sobą hahahaha. Akurat cryptowanie nie sprawia dla mnie żadnego problemu. trochę po angielskich stronach porozglądać się i znajdziecie.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Jak to jest fajnie fajnie popatrzeć jak się kłócicie między sobą hahahaha. Akurat cryptowanie nie sprawia dla mnie żadnego problemu. trochę po angielskich stronach porozglądać się i znajdziecie.
Co mnie obchodzi to czy cryptowanie sprawia Ci problem?
P.S. - przecież wiem że to ty kairoamator xDDD
"Angielskie strony" to twoja wizytówka.
 

makankosapo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2012
Posty
28
Jak widać nie ma sensu wdawać się z idiotami, co mylą mnie z Tadkiem. Tak w ogóle jakbyś wiedział czym jest kanał AXN Spin to możliwe, że nie *******nąłbyś takiej głupoty głupcze hhehehe. Niby takimi bystrzakami jesteście, a nawet nikt nie wpadł na to, że nie jestem niczyim drugim kontem tylko wręcz na odwrót, a drugi tak się rozpędzil i nawet niczego nie zauważył jak pisał swoją ścianę tekstu. Jeszcze widziałem takiego forum o wiadomej tematyce, żeby dwóch pajaców między sobą się kłóciło.
Do4Got polecam Ci naprawdę odstawić tę klawiaturę na dzisiaj, bo zaczyna ona najwyraźniej działać na ciebie jak psychotropy na zrównoważoną psychicznie osobę. Wolę angielskie strony, bo nie ma tu takiej polsko-polskiej "komedii" jaką tu odstawiacie. Gimbus to chyba naprawdę stan umysłu jak to ktoś kiedyś wspomniał. Nawet już Wam nie odpiszę, bo naprawdę nie warto. Na koniec dodam, że ktoś mógłby zająć się tymi śmiesznymi sprzeczkami, bo na takie forum to naprawdę nie przystoi. Dobrze że chociaż mam po co grać va banque, bo jak się nie gra o najwyższą stawkę to potem wypisuje się takie bzdety jak w większości wyżej.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Nie bede wkraczał na twój zaniżony poziom do4got , jesli chodzi o keye ,lubie je testowac ale przyznam ci szczerze że dla mnie to idiotyzm za to płacic , wchodzi w gre tylko zapis z klawiatury a na to są sposoby ,co innego stealer robi swoie szybko i skutecznie ,także stealer jest zawsze u mnie górą na drugim miejscu stawiam keye to już ostateczność,w moim mniemaniu stealer działa konkretnie tzn chodzi mi o to że nie ma z nim pierd... wyciaga all pass z przegladarek nie trzeba czekać,pozatym zdobyc go nie trudno tymbardziej jak się wie gdzie szukać source code i szybko skompilowac , ja mam swoiego istealera oczywiście nie musisz wierzyć noobowi:p nie bede ci sie tłumaczył z niczego bo niezamierzam wchodzic od dzis z toba w żadną polomike na tym forum zrobiłem ci teścik mojego wygenerowanego stuba z moiego istealera bez żadnego Cryptowanie oto i on:

https://www.virustotal.com/pl/file/...4b4f70966e186b797dfad262/analysis/1367683648/ Fud 0/24

Dodam ci tylko że ogarnia 3 przeglądarki ale pomału pracuje nad tym aby było ich więcej ,to tyle odemnie ,pozdro
ps.ten nick nie ma nic wspólnego zemną "makankosapo" widocznie się już przepajasz za bardzo swoią socjotechniką ,dam ci rade skup ją na czymś innym bo to co robisz ostatnio jakoś ci nie wychodzi lub sprawia duże trudności;)
Haha!
Brawo xDDD
Wykrywalność 0/24 - za 2 dni będzie 24/24 :)
Wiesz czemu nie wrzuca się na virustotal?
Bo udostępniają próbki firmom antywirusowym.

PS.
Chyba nie wiesz czym jest socjotechnika.
"widocznie się już przepajasz za bardzo swoią socjotechniką"
Nie używam socjotechniki.

PS2.
Racja, poprostu będę Cie ignorował.
kkk kkk miał racje - sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pobijesz doświadczeniem B)

Edit:
Jak widać nie ma sensu wdawać się z idiotami, co mylą mnie z Tadkiem. Tak w ogóle jakbyś wiedział czym jest kanał AXN Spin to możliwe, że nie *******nąłbyś takiej głupoty głupcze hhehehe. Niby takimi bystrzakami jesteście, a nawet nikt nie wpadł na to, że nie jestem niczyim drugim kontem tylko wręcz na odwrót, a drugi tak się rozpędzil i nawet niczego nie zauważył jak pisał swoją ścianę tekstu. Jeszcze widziałem takiego forum o wiadomej tematyce, żeby dwóch pajaców między sobą się kłóciło.
Do4Got polecam Ci naprawdę odstawić tę klawiaturę na dzisiaj, bo zaczyna ona najwyraźniej działać na ciebie jak psychotropy na zrównoważoną psychicznie osobę. Wolę angielskie strony, bo nie ma tu takiej polsko-polskiej "komedii" jaką tu odstawiacie. Gimbus to chyba naprawdę stan umysłu jak to ktoś kiedyś wspomniał. Nawet już Wam nie odpiszę, bo naprawdę nie warto. Na koniec dodam, że ktoś mógłby zająć się tymi śmiesznymi sprzeczkami, bo na takie forum to naprawdę nie przystoi. Dobrze że chociaż mam po co grać va banque, bo jak się nie gra o najwyższą stawkę to potem wypisuje się takie bzdety jak w większości wyżej.
Odpuszczę sobie to co miałem napisać:)
Nadal mi się zdaje że to ty, tadek.
"angielskie strony"
"hhehehe"
 
Ostatnia edycja:

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
zrobiłem ci teścik mojego wygenerowanego stuba z moiego istealera bez żadnego Cryptowanie oto i on:

https://www.virustotal.com/pl/file/...4b4f70966e186b797dfad262/analysis/1367683648/ Fud 0/24

Dodam ci tylko że ogarnia 3 przeglądarki ale pomału pracuje nad tym aby było ich więcej ,to tyle odemnie ,pozdro

Powodzenia z wykrywalnością:
stealerfud.jpg
 

kbi666

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
5
jeśli ktoś by chciał kupić keylogger od użytkownika VR8 to niech się mocno zastanowi. Zapłaciłem 280zł, a keyloggera jak nie ma, tak nie ma. Szkoda, że dawny moderator forum jest oszustem.
 

kbi666

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
5
tytułem uzupełnienia, gdyby ktoś chciał kupić keyloggera, to polecam produkt użytkownika meViu.
po wielu nieudanych próbach zakupu keyloggera od nieuczciwych użytkowników tego forum - między innymi byłego moderatora! VR8, po wydaniu pieniędzy w błoto, w końcu udało mi się trafić na kogoś uczciwego.
I powiem tak, keylogger od meviu działa super, i gość jest konkretny jak mało kto tutaj i przede wszystkim pomocny. na każdą moją wiadomość odpisuje, pomaga itp. i ma fajne pomysły, jak można go zainstalować :)
 
Ostatnia edycja:

kbi666

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2012
Posty
5
taki, że po przesłaniu pieniędzy VR8 przez PayPal przestał się odzywać i nie wywiązał się z umowy, bo keyloggera za którego zapłaciłem mu 280zł nie dostałem
 
Do góry Bottom