SpyNet

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Kto mi moze opisac SpyNet-a albo poda linka do jakiegos fajnego opisu tego sniffera
naprzyklad nie wiem tego co trzeba wybrac na samym poczatku gdy wyskakuje takie okno i tam jest np. moja karta sieciowa , WAN miniport(PPTP) , Miniport WAN (PPPOE) czym to sie rozni i co wybrac najepiej.
<
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
No wlansie tak robie ale i tak moge przechwytywac tylko swoje pakiety.
Moja siec jest tak wogule na switha-ch a to troche inaczej dziala niz na huba-ch slyszalem ze sie da jakos zapchac switha tak zeby dzialal jak hub ale ja nie wiem jak
Moze ktos wie jak inaczej moge podgladnac kogos bez jakigo kolwiek kontaktu z ta osoba
<
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by serduszek
No wlansie tak robie ale i tak moge przechwytywac tylko swoje pakiety.
Moja siec jest tak wogule na switha-ch a to troche inaczej dziala niz na huba-ch slyszalem ze sie da jakos zapchac switha tak zeby dzialal jak hub ale ja nie wiem jak
Moze ktos wie jak inaczej moge podgladnac kogos bez jakigo kolwiek kontaktu z ta osoba
<

poprobuj moze inne sniffery: dsniff, sniffit,ethreal, ettercap,
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Nie wiem albo ja jestm jakis ciemny i nie moge tego znalesc albo to jest tak zamotane ze nie wiem gdzie poczatke a gdzie koniec :x
Bede musial sie z tym pomaczyc troche CHYBA
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Moze sie myle, ale sinffery przechwytuja pakiety w sieci. Czyli jak masz kilka kompow w lanie i lacza sie przez jednego to jak na nim dasz sniffa to bedziesz widziec te pakiety. Natomiast jak stawiasz sniffera na swoim kompie to sie nie dziw ze monitoruje tylko pakiety ktore wychodza i wchodza z twojego kompa.
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Juz sobie poradzilem
Tak wogule to spynet dziala tylko na hubach a ja w sieci mam switche i wiem juz co i jak a aktualnie kozystam z ettercap-a jest napradwe dobry
I tak jak powiedziales te snifery dziala tylko na sieci lan o necie nie ma mowy heheh
Pozdrowionka dla all
<
<
<
 
Do góry Bottom