STEAM+CS1.6+"hack"

Status
Zamknięty.

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
moze nieco sprostuje, poniewaz temat przerarza. mianowicie... potrzebuje odpalic dwa cs'y naraz by zajmowac slot na innym serwerze, lecz tego niemoge zrobic, poniewaz gdy probuje, to wyskakuje message box i mowi mi, ze inna instancja jest juz odpalona.

pytanie... zna ktos moze na to sposob? ;]
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
-> Odpalasz 1 CS'a, logujesz się czy co tam i grasz
<

-> Ściągasz (jeżeli nie masz), instalujesz program do zmiany IP (np.: Hide IP), włączasz, ustawiasz co potrzebne
-> Włączasz 2 CS'a mając już inne IP

Nie jestem pewien czy zadziała tzn. czy nie zajdzie żaden problem z połączeniem CS'a numer 1
<
Pozdrawiam
 

olek1991

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2007
Posty
76
chodzi bardziej o cos takiego jak odpalaniem dwoch oper [chodz to to latwizna... ^^].

steam mowi mi, ze juz jednego cs'a mam odpalonego i zmiana ip nic niepomoze.
 

xileven

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
27
przede wszystkim będziesz musiał kupić drugiego steama ;x

Kiedyś były programy (cs 1,5) które zapychają serwer. (Wchodzą gracze, którzy nie istnieją, 'gracze na niby' xd)
Program działał z cmd xd Poszukaj na jakiś bardziej ogarniętych stronach ze scriptami do cs'a, pewnie coś znajdziesz.
 

hafk

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2009
Posty
1
przede wszystkim będziesz musiał kupić drugiego steama ;x

Kiedyś były programy (cs 1,5) które zapychają serwer. (Wchodzą gracze, którzy nie istnieją, 'gracze na niby' xd)
Program działał z cmd xd Poszukaj na jakiś bardziej ogarniętych stronach ze scriptami do cs'a, pewnie coś znajdziesz.
według mnie to drugi komp
%3C
:D by sie przydał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pixtr

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2008
Posty
25
Według mnie powinieneś zrobić sobie 2 różne ip na jednym kompie albo napisz do admina 2 serwa by ci zajął slota z jego dobrej woli bo jesteś lepszy od innych.
 
K

Khalt

Gość
pixtr, jak wcześniej -_- .

Ty żartujesz, czy próbujesz udawać takiego, który ma jakiekolwiek pojęcie o temacie?
 

piomaster011

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
10
Tak żartuje
smile.gif
. Widzę że nie znacie się na humorze. Nie wiem czy grasz w cs'a ale jakbyś grał to byś wiedział, że rezerwowanie miejsc na 2 slotach jest bezsensowne chyba, że to twój serwer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom