Strona internetowa a hasła?

djahmen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2009
Posty
9
Witam bardzo serdecznie Wszystkich forumowiczów.

Piszę do Was z takim problemem, chodzi o to iż mój kolega odkupił od gościa warsztat samochodowy wraz ze stroną internetową.
Stary właściciel nie zajmował się stroną internetową tylko ktoś inny i tutaj jest problem ponieważ dawny właściciel nie posiada żadnych informacji odnośnie haseł i loginów i nowy właściciel nie jest w stanie nawet zmienić numeru telefonu na nowej stronie.(wiem, pewnie myślicie że ja chcę komuś się na stronę włamać, ale niestety to nie jest prawdą... Dla osób którzy nie wierzą, mogę podać numer telefonu nowemu właścicielowi i może do Was zadzwonić i nawet wysłać umowę kupna warsztatu)

Piszę do Was z taką prośbą a mianowicie jak idzie odzyskać takie hasło ewentualnie jakoś to wyłamać?
Nie chciałbym zlecić tego nikomu dlatego że nie wiadomo na kogo się trafi z drugiej strony i nie chcielibyśmy żeby ktoś wykasował zawartość strony, bądź narobił syfu.

Szukałem na forum różnych tematów, które mogłyby nam pomóc w tej sprawie, ale nie znalazłem żadnego konkretnego tematu w którym pisze co zrobić.
Nie chcę żadnych beznadziejnych postów typu "nikt ci nie napisze krok po kroku" bo nie na tym nam zależy.
Zależy mi na tym, żeby ktoś ukierunkował mnie punktami typu "Poczytaj to..."
Chciałbym dodać że strona jest zbudowana na Joomli.

Z góry dziękujemy za pomoc.
 

djahmen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2009
Posty
9
Na dole na stronie nie pisze nic takiego lub podobnego.
Jedynie znalazłem takie coś w źródle.


<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<meta name="generator" content="Joomla! 1.5 - Open Source Content Management" />
 

djahmen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2009
Posty
9
W tym przypadku chodzi o pomoc a nie o głupie typowe zhakowanie tak więc nie ma problemu wszystko oficjalnie mogę napisać ze 100% legal. Umowę możemy Ci jutro podesłać na e-maila w celu upewnienia się że wszystko jest OK.
PW do Ciebie poszło.
 

djahmen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2009
Posty
9
Jest ktoś w stanie pomóc w odszyfrować hasło?
Albo nakierujcie mnie czym to zrobić?
Z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam!

Poprosiłem kolegę, żeby skasował hasło, bo jest to bardzo ważna sprawa.
Dziękuję koledze za szybką interwencję!
 
Ostatnia edycja:

djahmen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2009
Posty
9
Jesteś po prostu niesamowity.

Ile ja bym dał, żeby mieć chociaż trochę Twojej wiedzy.
Dziękuję!
 

djahmen

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2009
Posty
9
Ja bym tego nie powiedział, a wręcz przeciwnie. Jesteś jedyną osobą która profesjonalnie podeszła do tego problemu.
 
Do góry Bottom