Strona www - czy moja strona ma dziure?

DNV

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2007
Posty
4
Witam serdecznie. Stworzyłem strone o adresie

http://www.zspig.zakliczyn.pl

Czy ktoś może sprobować zrobić włam na moją strone? probowałem różnymi narzędziami i wydaje mi się że jest dobrze zabezpieczona. Strona tworzona w JOOMLA.

Jak się komuś uda chciałbym to zobaczyć. Pozdrawiam
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Przecież nikt Ci nie będzie całej joomli audytował ; d
 

DNV

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2007
Posty
4
Dam 100zł

Uwaga, temu komu uda się zmienić planszę głowną na stronie www.zspig.zakliczyn.pl oferuje 100zł płatne na konto. Może to nie dużo ale zależy mi sprawdzić czy wogule jest to mozliwe.
 

DNV

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2007
Posty
4
tez pomysly

To nie nauczyciel stworzył strone lecz ja, wiec twoje stwierdzenie jest bezpodstawne. Tu chodzi bardziej i sprawdzenie czy jest jakas dziura, a przy okazji można zarobić na wódke.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Myślę, że więcej ktoś by dostał zgłaszając błąd w skrypcie Joomla! autorom skryptu niż Tobie.

Jeżeli zrobiłeś wszystko zgodnie z instrukcjami Joomla! to jako furtka pozostają błędy w skrypcie. Ty żadnymi umiejętnościami zabezpieczania skryptów się nie popisałeś. Co innego jakbyś napisał sam stronę w php i prosił o sprawdzenie.
 

DNV

Użytkownik
Dołączył
Październik 22, 2007
Posty
4
re

Czyli rozumie ze nikomu nie uda się wejsc i cos zmienić na stronie? 100% bezpieczna?
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Nikomu by się nie chciało bawić w rozwalanie takiego małego serwisu. Complete waste of time.
 
Do góry Bottom