Strona

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
Witam,
Piszę w tym temacie gdyż wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Dostałem w szkole zadanie domowe o "siłownikach pneumatycznych" i znalazłem taką stronę http://tbystrowski.notatki.oen.agh.edu.pl/...e&pne=pwyk1 i na niej jest wszystko co jest mi potrzebne ale problem w tym że nie mogę z niej skopiować tekstu, nawet próbowałem różnymi programami zapisać na dysku i wtedy, ale nic się nie da zrobić. Zobaczyłem że można stronę otworzyć w notatniku ale ciężko jest wyciąć kilkanaście(dziesiąt) stron z kodu strony. Prosiłbym o jakąś skuteczną metodę jak to szybko zrobić.
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Nie jesteś zbyt sprytny
smile.gif
.
Jedyna opcja jak można zablokować kopiowanie tekstu to java script.
Każda przeglądarka ma opcje wł./wył. obsługę java script.

edit: @up to też sprytne nie było... bo i tak masz w kodzie tagi a autorowi tematu chodziło o to aby ich nie musiał usuwać (jakby opcja znajdź i zamień nie istniała...)

edit: @down oczywiście, że js tylko mi się nie chciało pisać...
 
K

KangurX

Gość
Lol? nie java tylko javascript a to jest roznica i to wielka

Zapomnialem ze mozna wylaczac obsluge ;p

@up: A tam, nie płacz
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
No to wyłączenie pomogło, sam o tym nie wiedziałem, ale dzięki za szybką odpowiedź
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
Szymon111: tylko pamiętaj aby po zrobieniu tego co chcesz włączyć z powrotem bo przestaną Ci działać różne rzeczy (np. niektóre elementy tegoż forum).
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
a czy jest jakaś jeszcze możliwość skopiowania obrazków?, nie używając metody robienia screenów i wycinania ich w paincie
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
tak samo.

@down: fakt, nie działa. zaraz pomyśle tylko obiad skończe
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
No właśnie nie mam opcji "zapisz obraz" , po zapisaniu strony grafiki w ogóle nie ma, tylko białe miejsca
 

ForFun

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2008
Posty
73
http://tbystrowski.notatki.oen.agh.edu.pl/...ip_image002.jpg

później ...clip_image003.jpg
później ...clip_image004.jpg
itd.

nie wszystkie zadziałają - wtedy poprostu +1 do numerku image.

troche prymitywne rozwiązanie ale na nic innego nie wpadłem a jeszcze sobie dokładke obiadku wezmę...


btw. ostatnio jakoś mi wpadł w oko temat o zabezpieczaniu zdjęć. ta wyżej to jedna z lepiej zabezpieczonych jakie spotkałem.
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
No nie wszystkie działają, a najbardziej zależy mi na zdjęciach z 7 wykładu
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Za pomocą wtyczki Live HTTP Headers do FF możesz "odkryć" wszystkie linki do zdjęć. Peace.
<
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
Dobry ten program, dobrze że szybko zauważyłem bo prawie połowę wyciąłem przy pomocy Print screena i painta, ale gdyby była jeszcze możliwość ich wsyztskich zapisania na dysku

Jednak dałem rady przy pomocy Prt scrn
 
Do góry Bottom