stronka www

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej hej to znowu ja hehehehhehe yyyyyyyyy ajjjjjj co wy byscie zrobili bez mojch pytan ehheheheh yyyyy mam pytanko jak zobic licznik na stronie www no wiecie taki licznik ze bedzie pokazywal ile osob odwiedzilo moja stronke mmmmm
 

Smerf

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
8
Mało pisze ale na pisze:

Zaloz konto www na interi i tam masz darmowe liczniki, ksiegi gości.

Prv.pl tez daje taka usluge.

A jak bedziesz chcial sonde to na www.sonda.pl
 

sWhite

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
203
w prawie kazdym programie do tworzenia stron www jest taka opcja
a jak nie to szukaj w google skrypty do www i liczniki
jak nie znajdziesz to mam z 15 skryptow (do licznikow) to ci moge przeslac bo juz nie pamietam strony z ktorej je sciagnolem
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
hej hej chlopaki no ja robie stronke na dream waver mx ii nie wiem jak tam ustawic te liczniki mmm znacie moze jakas stronke z polskim opisem tego programu ?? w sumie po angielsku tez moze byc tylko zeby byla taka dla poczatkujacego a nie jakiegos proffesionalisty to znaczy az taki glupi nie jestem hehe no ale wieciej mmm

no bo ja tez wlasnie nie kumam jak zrobic mmm linka z zdjeciami
no wiecie na stronie pisze moje zdjecia i chcialbym zeby byly tam moje zdjecia wiec jak to zrobic?? i czy moge te zdjecia zlaczyc z ta strona czy one musza byc gdzies w necie ????
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Originally posted by Dajmos
no bo ja tez wlasnie nie kumam jak zrobic mmm linka z zdjeciami
no wiecie na stronie pisze moje zdjecia i chcialbym zeby byly tam moje zdjecia wiec jak to zrobic?? i czy moge te zdjecia zlaczyc z ta strona czy one musza byc gdzies w necie ????

zalezy czy masz miejsce na serverze
jesli nie np. tak jak blog to musisz miec zdjecia w necie jesli masz miejsce na tym ftp'ie to wrzucasz i robisz stronke i linkujesz odpowiednio i cyka

a co do licznikow to mnostwo ich jest na www.google.pl poza tym mozna samemu nauczyc sie i napisac taki skrypcik chociazby w CGI oczywscie jesli dany server obsluguje PHP CGI itd.
smile.gif
 

Equs

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 12, 2003
Posty
20
Można np. tak
Tekst na który trzeba kliknąć
A plik musi byc tam gdzie podasz odnośnik do niego (podajesz ścieżkę w cudzysłowie - tu akurat obrazek jest w tym samym katalogu więc nie musisz podawać scieżki).
Powodzenia, pozdrawiam i polecam na początek HTML 4 - Vademecum
 
G

Guest

Gość
H

Dajmos jeśli chcesz to moge wysłać ci spolszczenie do dream wawera. A co do umieszczania w nim licznika to najlepiej edytuj plik.index.htm w notatniku i wklej odpowiedni skrypt (taki jaki ci podało podczas zakładania licznika np na interi) i wklej go byl gdzie zapisz i sprawdź czy pasuje ci to miejsce. Poprubujesz i sie uda.

[email protected]
gg:2266946
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
o to bylo by super fajnie jak bys wyslal napisalem ci juz mojego maila na gg mmmm
<
a i dzieki dla wszystkich za odpowiedzi
smile.gif
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
Z tego co pamietam w tym pogramie to bylo tak:
Klikasz gdzies na tworzonej stronie prawym klawiszem myszy i wtedy powinna miedzy innymi pojawic sie opcja insert html code (lub cos podobnego), wybierasz to, wklejasz kod i to wszystko.
 
G

Guest

Gość
g

O ile pamietasz cavann( gratuluje bo dobrze pamiętasz robi sie to dokładnie tak jaknapisałeś
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
no ok a jak ja pozniej wbic na server ??? shit sory ale to moja 1 stronka w zyciu i nie wiem jak sie to robi znaczy zdres i miejsce na serweze juz mam ale gdzie to wpisac shit !!! mialem miec te streszczenie ale chyba sie go nie doczekam mmm coz za niefart niach niach

a co to znaczy ??what url would you use to browse to the root off your site

i jak przeniesc wszystkie zdjecia ktore potrzebuje do stron na server ktory mam na pewnej stronie ??
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
boze ludzie ale wy macie lby !!
czlowieku gorszego servera to niemogles znalez jakies dream bleble
polski jest http://piwko.pl http://friko.pl w morde ludzie ! myslicie ?

a teraz Dajmos sluchaj bo ja juz niewytrzymam !
masz miejsce na serverze zalozmy te 5 MB ;
w koncie powinno pisac adres servera ftp gdzie sa przechowywane te pliki glupie !
pozniej wchodzisz to tego ftp'a albo nie wiem gdzies do panelu administracyjnego i uploadujesz ( wrzucasz z dysku na dysk serverowy ) te swoje zdjecia...
pozniej tworzysz u siebie plik index.htm ( kod strony w html ) .. wrzucasz na server ;
pozniej na pewno jest opcja edytowania pliku index.htm i kurde normalnie wpisujesz w kodzie strony <a href=" bleble " >
i masz te foty...tylko najpierw trzeba sie nauczyc HTML i jezykow obcych

w ogole to ja juz sie waham czy nie prosciej by bylo jak bys sciagnal z apache.org apacza i zainstalowal na windowsie i mial nieograniczona liczbe miejsca i mnie by bylo babrania w tym blocie niz z tymi ftp'ami i serverami wirtualnymi
 

Dajmos

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2002
Posty
134
,,dream bleble" to nazwa programu dreamweaver a nie adres fttp !!
bo adress to mam swoj (auto cenzura) adresik mmmm a z tymi zdjeciami to dzieki (i tak woglle to znam 3 jezyki obce i umie htmla wiec sie nie wymadzaj hehehehhe yyyy ) no ale tka czy siak dzieki a tak przy okazj to jak juz wzucilem cos na server ale chce to skasowac z niego to jak to zrobic yyyyyyy ????
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Jak uzywasz windows commandera to wciskasz F8,a tak na marginesie to sciagnij sobie pajaczka 2000 i cracka do niego.Jest banalny w obsludze i dzieki niemu o wiele szybciej napiszesz ta swoja strone.
 

Meechow

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2003
Posty
45
liczniki

wpisz na powiedzmy wp.pl "darmowe liczniki" i pojawi ci sie tysiace stron
z darmowymi licznikami - rejetrujesz sie, logujesz, tworzysz licznik i potem wstawiasz odpowiedni kod w odpowiednie miejsce w kodzie storny i masz!
<


moglbys sie tak nie jakac
<
piszesz ciagle "mmmmmm" "yyyyyy"

<
:D:D

(bez obrazy)
 
Do góry Bottom