stronki ftp

puma

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2002
Posty
22
czy znacie jakies stronki ftp z ktorych mozna sciagnac filmy gry i takie tam .... ???
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
A co?
chcesz je hack-nac?? =]]]

do filmow i gier duzo lepszy jest DC...
 

puma

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2002
Posty
22
slyszalam o tym dc

slyszalam o tym dc ale nie wiejm co to jest ,cze mozesz mi cos o tym napisac PLISKA
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
DC = direct connect
program typu p2p (jak kaza)

udostepniasz iles tam GB swojego dysku
i wchodzisz na jeden z hubow
(kazdy hub ma swoje wymagania)
I tam klikasz "szukaj"
Jesli nie ma tam tego czego szukasz lub urzytkownik od ktorego chcesz sciagnac ma zapelnione sloty to idziesz na innego HUBa i tak do skutki (jest od h*ja hubow wiec zawsze znajdziesz co chcesz
smile.gif
oczywiscie jesli to jest tylko mozliwe ;] )

slot - to liczba "wejsc" do twojego kompa

Jesli masz 5 slotow to jednoczesnie moze polaczyc sie z toba 5 osob..
 

puma

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2002
Posty
22
plikoskop

wyszukalam potrzebne mi rzeczy na pliko skopie ale jak juz sobie wybioreNie można wyœwietlić strony
np film i klikne to mi sie wyswietla


Strona której szukasz jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglšdarki.

--------------------------------------------------------------------------------

Spróbuj wykonać następujšce zadania:

Kliknij przycisk Odœwież lub spróbuj ponownie póŸniej.

Jeœli adres strony został wpisany do paska adresów, upewnij się, czy jest on wpisany poprawnie.

Aby sprawdzić ustawienia połšczenia, kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe. Na karcie Połšczenie kliknij przycisk Ustawienia. Ustawienia powinny się zgadzać z tymi dostarczonymi przez Twojego administratora sieci lokalnej (LAN) lub usługodawcę internetowego (ISP).
Jeœli administrator sieci włšczył tę funkcję, system Microsoft Windows może sprawdzić sieć i automatycznie wykryć ustawienia połšczenia sieciowego.
Jeœli chcesz, aby system Windows spróbował je wykryć,
kliknij przycisk Wykryj ustawienia sieci
Niektóre witryny wymagajš 128-bitowego połšczenia zabezpieczeń. Kliknij menu Pomoc, a następnie kliknij polecenie Internet Explorer - informacje, aby okreœlić, jak mocne zabezpieczenia sš zainstalowane.
Jeœli próbujesz przeglšdać bezpiecznš witrynę, upewnij się, czy ustawienia Zabezpieczeń obsługujš jš. Kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Opcje internetowe. Na karcie Zaawansowane przejdŸ do sekcji Zabezpieczenia i sprawdŸ ustawienia dla protokołów SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
Kliknij przycisk Wstecz, aby wypróbować inne łšcze.



Nie można znaleŸć serwera lub błšd DNS
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
tak tak tak ale....

To i tak nie zmieni faktu ze 95% linkow do "gier" "filmow" to slepe linki
<
<
<

dlatego sciaganie przez strony calkowicie sie nie oplaca...

Znam pare stron skad mozna sciagnac filmy (podzielone na chyba 50 czesci
<
) ale tam sa ograniczenia do np: 5 osob sciagajacych... wiec sie tam nie dopchasz, pozatym nie pamietam adresu =]
 
R

RoC

Gość
sciaganie..

ze linki moga byc slepe to wiadomo... watpie ze komus zalezy zeby za friko cos dawac innym... tym bardziej gry czy filmy..
ja osobiscie gry sciagam z kazaa a filmy i muzyke z hotlajna....( glownie od znajomych wlascicieli serwerow.. )

RoC
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
no tak ale na kaza jest za przeproszeniem (auto cenzura) transfer gora 5kb/s
<
<
<


Co innego DC tam mam do 60kb/s non stop...
 
R

RoC

Gość
60 :)

no tak ale na kaza jest za przeproszeniem (auto cenzura) transfer gora 5kb/s
<
<
<


Co innego DC tam mam do 60kb/s non stop...[/b]

na kazaa.. ( a konkretnie grokster ) mam w nocy miedzy 10 a 12 k/s... 60 to ja moze i bede mial ale jak zmienie siec
smile.gif
... moje sdi wiecej nie wyciagnie wiec kazaa jest w sam raz :]

RoC
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
tiak...
ale przez koze mnustwo swinstwa sie przedostaje =P
jak "benjamin" i inne robale...

ja koze urzywam tylko do zgrywania hup hopu bo nigdzie indziej znalesc nie moge =PPP
 
R

RoC

Gość
dobszz..

tiak...
ale przez koze mnustwo swinstwa sie przedostaje =P
jak "benjamin" i inne robale...

ja koze urzywam tylko do zgrywania hup hopu bo nigdzie indziej znalesc nie moge =PPP[/b]

dam znac na forum jak server Matrix wznowi prace... a jak pliki przejda przez GG to daj znac 996620 Spy... troche hopa moge Ci poslac :]

RoC
 
Do góry Bottom