Strony WWW

Kamilurie

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2006
Posty
1
Mam problem... założyłem stronę na serwerze wp i nie wiem jak ustawić w niej tło i zdjęcia tak żeby sie wyświetlały... niby wszystko jest w pożądku ale jak wchoze w ni ą to jest tylko szare tło... prosze o odpowiedź i z góy dziekuje...
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Kamilurie
Mam problem... założyłem stronę na serwerze wp i nie wiem jak ustawić w niej tło i zdjęcia tak żeby sie wyświetlały... niby wszystko jest w pożądku ale jak wchoze w ni ą to jest tylko szare tło... prosze o odpowiedź i z góy dziekuje...

naucz sie HTML
<
 

perlos

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
51
Moim zdaniem, jezeli sie nie wyswietlaja pliki obrazu, to:
-jezeli zapisujesz obrazek na stronie, to sciezka do niego jest podana taka, jak na twoim kompie jest. A ona musi byc taka, jak na serwerze bedzie. Wiec lepiej uzywac takich programow, ktore same od razu daja sciezke taka, jak na serwer.
Jezeli to nie o to chodzi, to sorki.
 

jackal_21

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2006
Posty
220
Sprawdz w kodzie czy przypadkiem nie pomyliłeś ściezki do tego pliku graficznego.
Przewaznie jest błąd z tym "/" "".
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
Sprawdź czy wielkość liter jest zgodna, bo linux rozpoznaje wielkość a windows nie.

Dla windowsa WyRaz = wyraz

a dla linuxa są to dwa osobne słowa.

Często miałem błędy w rozszeżeniu pliku. Zapisywałem w html nazwe pliku "cos.jpg" ale w edytorze zapisywał się jako "cos.JPG" różni się końcówka. Sprawdź to. Pozdro
<
 

Mua

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2006
Posty
22
Przerzuc sie na cba.pl, albo cos innego, moze freehost... W sciezce moze sie zdarzyc, ze napiszesz "cos.jpg" lub "obrazki/cos.jpg" a powinnos byc np. "../obrazki/cos.jpg"... Tak tez sie zdarza x] .
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Mua
Przerzuc sie na cba.pl, albo cos innego, moze freehost... W sciezce moze sie zdarzyc, ze napiszesz "cos.jpg" lub "obrazki/cos.jpg" a powinnos byc np. "../obrazki/cos.jpg"... Tak tez sie zdarza x] .

cba.pl to badziew
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
freehost też badziew.

Poszukaj sobie na forum webhelp.pl kogoś kto udostępnia miejsce na serwie (jest tego multum) za zamieszczenie jego butona na Twojej stronie. Opłaca się to.
 
Do góry Bottom