stukach

U

ules

Gość
Czy ma ktos opis / po polsku / stukacha ??? Nie wiem jak mam go wyslac , albo gdzie wpisac adres tego komu chce go wyslac !!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Czy ma ktos opis / po polsku / stukacha ??? Nie wiem jak mam go wyslac , albo gdzie wpisac adres tego komu chce go wyslac !![/b]


jaki adres??? tam sie nie wpisuje zadnego adresu, poprostu wysylacz plik skonfigurowany do danej osoby, wysylasz tak jak troja, jak ta osoba odtworzy to sie wpisze w rejestr i juz, ale musisz wpisac swoj adres e-mail, bo inaczej nie bedea przychodzily do ciebie maila z wciskanymi klawiszami
 
U

ules

Gość
No dobra ale co????? mam wyslac , kiedy go rozpakuje zipem i skonfiguruje to co mam wyslac ??? Mam tam cos takiego jak
create trojan ale to nie dziala .
 

pepa

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2002
Posty
122
odinstalowanie

może ktoś powie jak go usunąć bo niewiem czy to przez to bo mi po uruchomieniu cały czas łączy z netem czy to przez to :-<
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Prcviev.

może ktoś powie jak go usunąć bo niewiem czy to przez to bo mi po uruchomieniu cały czas łączy z netem czy to przez to :-<[/b]

Pewnie to on sie z netem laczy jak go masz na kompie. Uruchom jakiegos process monitora i zobacz co masz tam uruchomione.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
jak fajnie :):).

dzieki usunołem spox. qurde lubie was[/b]

Qrna chociaz jedna osoba- ostatnio nawet moja dziewczyna mnie nie lubi --- milo cos takiego uslyszec
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
hihihiihhihiih.
 
Do góry Bottom