svchost.exe dziwny problem

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
Witam
smile.gif

mam taki problem...
wczoraj świerzo zainstalowalem system na laptopie (robilem format dlatego ze internet sie sam rozlaczal tzn. ikonka polłaczenia była ale niedalło sie wejsc na zadna strone
<
)

mam neo 512 (nie wiem czy to wazna informacja
<
) win xp pro z SP2
a problem jest taki ze znow zaczelo sie rozlaczac tylko ze teraz wyskauje blad svchost.exe

"wlaczam laptopa lacze sie z internetem, serfuje przez kilka minut i BEEPP , wyskakuje mi blad aplikacji

|svchost.exe - blad aplikacji
|X W aplikacji wystapil wyjatek nieznany wyjatek programowy (0xc0000409) pod adresem 0x6ff4a3c0
|
| | OK | |Anuluj| |

i po nacisnieciu ok niema neta... ale gdy shcowam gdzies okienko i nie wylaczam go to internet dziala... ;/
prosze o szybko pomoc bo to bardzo wazne...
smile.gif
 

backdoorman

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2007
Posty
117
przeszukaj kompa ile masz tych plików svchost.exe chociaż na świeżym systemie to nie powinno być niespodzianek ale pewności nigdy za wiele
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
To jest klasyczny intruz świeżego windowsa Xp, bez odpowiednich łatek. Wystarczy takim programem jak "wwdc"(worm windows door cleaner) pozamykać porty, resetnąć kompa i problem rozwiązany. Zaktualizuj jeszcze windowsa, tam są też na to łatki.
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Originally posted by dezerter_af
Witam
smile.gif

mam taki problem...
wczoraj świerzo zainstalowalem system na laptopie (robilem format dlatego ze internet sie sam rozlaczal tzn. ikonka polłaczenia była ale niedalło sie wejsc na zadna strone
<
)

mam neo 512 (nie wiem czy to wazna informacja
<
) win xp pro z SP2
a problem jest taki ze znow zaczelo sie rozlaczac tylko ze teraz wyskauje blad svchost.exe

"wlaczam laptopa lacze sie z internetem, serfuje przez kilka minut i BEEPP , wyskakuje mi blad aplikacji

|svchost.exe - blad aplikacji
|X W aplikacji wystapil wyjatek nieznany wyjatek programowy (0xc0000409) pod adresem 0x6ff4a3c0
|
| | OK | |Anuluj| |

i po nacisnieciu ok niema neta... ale gdy shcowam gdzies okienko i nie wylaczam go to internet dziala... ;/
prosze o szybko pomoc bo to bardzo wazne...
smile.gif

A może daj logi z HiJackThis'a
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
djmentos, wirus napewno nie bo swierzo postawiony jest system...
Originally posted by djmentos+--><div class='quotetop'>CYTAT(djmentos)</div>
Albo sterowniki od karty sieciowej się plują[/b]
mam modem usb
<!--QuoteBegin-B33RK4

ak "wwdc"(worm windows door cleaner) pozamykać porty
jakie porty ?
Originally posted by B33RK4+--><div class='quotetop'>CYTAT(B33RK4)</div>
Zaktualizuj jeszcze windowsa, tam są też na to łatki.[/b]
jest sp2 i jeszcze prawie wszystkie latki... ;/ szukalem na necie i znalazlem wlasnie o tym ze potrzebna jest jakas latka do tego... tylko ze kurde ktos nie bardzo mial ochote napisac jaka ... ;/
<!--QuoteBegin-Ramiro

A może daj logi z hijaki.
logi sa czyste ... ;/
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
wwdc to jest malutki programik, który likwiduje ten błąd na zawsze.

http://rapidshare.com/files/68077446/wwdc.exe.html

specjalnie Ci go wrzuciłem, poblokuj wszystko i będzie neostrada śmigać bez problemu.
Nie musisz się bać o autentycznośc tego programu, testowałem go na sobie i na wielu innych komputerach, które miały ten sam problem.
 

dezerter_af

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 26, 2007
Posty
62
B33RK4, dzięki za program
smile.gif
ale chciał bym jeszcze wiedzieć jakie porty mam zablokowac
<

chyba ze w programie jest odpowiednia funkcja ?
<
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
tam masz 5-6 rzeczy do zablkowania, najlepiej zablokuj wszystkie, nic Ci się nie stanie.
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by B33RK4
To jest klasyczny intruz świeżego windowsa Xp, bez odpowiednich łatek.

nie wiem co to znaczy w tym przypadku klasyczny , ale jest to dosyc swiezy blad , pierwszy raz mi sie pojawil ze 2 miechy temu na XP z SP2, pamietam jak czytalem na forum jak wlasnie ludziom windy padaly(znaczy sie svchost) , jest to jakis tam wir , wielu ludzi po polaczeniu z netem , mialo wlasnie bledy z svchost.exe , wystarczy jak cos przesunac ten komunikat na bok (ukryc) i mozna dzialac dalej , jak sie da OK lub druga opcje , nawet nie pamietam , to sie wylaczaja niektore uslugi
smile.gif
m.in. dzwiek
smile.gif
albo udostepnianie lacza ludziom , latki na to:

WindowsXP-KB894391-x86-ENU.rar
WindowsXP-KB894391-x86-PLK.rar

dodatkowo WWDC tak jak pisal B33RK4 oraz wlaczenie windowsowego firewalla i problem z glowy
 
Do góry Bottom