Syslogger [FUD 0/37] [Niewykrywalny-Nie wymaga Kryptowania] [Stealers] [Startup][+++]

D3crypt3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2013
Posty
23
Witam,

Chce sie podzielic z wami moim zaawansowanym keyllogerem(Nie kodowany przezemnie) ktorego uzywamlem jakis czas temu. Jest czysty, nie zawiera backdoor, ani nie jest "binded" serverem RAT lub tego podobne. Mozna latwo sprawdzic.

Po wybraniu dowolnych opcji, wygenerowany "stub" jest FUD, nie pamietam czy przechodzi UAC, jest niewykrywalny, wiec nie ma koniecznosci kryptowania pliku(stubu).

Zawiera wiele funkcji, od kradziezy hasel zapisywanych w przegladarce po dodawanie procesu do tasku po zrestartowania komputera.

Jezeli ktos nie bedzie rozumial niektorych funkcji keyllogera, chetnie wytlumacze.

Stub nie wymaga zadnych dependencies typu .NET etc.

Dodaje image ze skanu programu 21/23, jest to false-positive, jak wiekszosc wie, to oprogramowanie sluzy do szpiegowania i kradziezy danych wiec jest wykrywane przez wiekszosc anty-wirusow.

vzlLMNh.png
taozg.jpg
zz5G9.jpg

Antis(Anty)

[x] AntiAnubis
[x] AntiBitdefender
[x] AntiKaspersky
[x] AntiMalwarebytes
[x] AntiNod32
[x] AntiNorman
[x] AntiOllydbg
[x] AntiOutpost
[x] AntiWireshark

Stealers(Kradziez)

[x] Google Chrome (latest version)
[x] Mozilla Firefox (latest version)
[x] Opera (version 10)
[x] Windows Live Messenger (latest version)

Features(Wlasciwosci)

[x] Antis
[x] Mail Encryption
[x] Stealers
[x] Cookie Deletion
[x] Download Link Encryption
[x] AV Site Blocker
[x] USB Spread
[x] Startup
[x] Taskmanager Killer
[x] Clipboard Logger
[x] Steam Forcer
[x] Downloader
[x] Fake Error
[x] Melt
[x] Screen Logger
[x] Mutex
[x] Infection Notify
[x] Native Stub
[x] Icon Changer
[x] Auto Updater

Download:
Kod:
Kogos napewno skusi aby zeskanowac "stub" na jednym z wielu dostepnych skanerow inernetowych. Prosze podac jeden na ktorym bedziecie skanowali a na ktorym nie, wiekszosc rozsyla samples to jest powod.
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223

D3crypt3r

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2013
Posty
23
Nie trudno znalezc to oprogramowanie w sieci, ale czesto jest tak ze masz dodatkowy process w tasku. Musisz robic update, znam developera ktory jasno napisal ze wykrywalnosc stubu jest aktualizowana. Moze tez byc tak ze poprostu zrezygnowal bo gimbaza skanuje stub na virustotal. Nie wiem, bo dawno nie uzywalem, chcialem sie podzielic.
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
D3crypt3r . Sądżąc po twoich poczynaniach na forum robisz z siebie błazna dalej/
Kłania się nasz szanowny Airaki-Megatron-Chudek , nie trudno cię rozpoznać po twoiej prostolinijnej pisowni.
Dalej naciągasz ludzi na hajs? I liżesz dupsko Do4got ?? hahahaha
Ja taki nie jestem i skakać nie mam zamiaru:)
Napisz wreszcie coś swoiego a nie wklejasz tandety stealerów public:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom