Szablony stron www

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Siemano, czy znacie moze jakiś FAJNE szablony stron www? w necie jest tego masa ale większość są beznadziejne... więc moze ktoś zna jakiś fajny konkret? nie chodzi mi tu o oprogramowanie do forum czy sklep tylko prosta stronka z mozliwością wstawiania artykółow tam jakies zdjęcia itp ;)
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
ale to takie zaawansowane ale mi chodzi o prosty szablon jakis ladny
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no no duży wybor ;) calkiem fajne a nie skomplikowane :D Czy zna ktoś jeszcze jakieś? :)
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
A to przypadkiem nie są cms- y, a nie szablony? :>
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Nie chciałem się czepiać słowa bo wiedziałem o co Legalnl chodzi (po odpowiedzi na joomle). Ale tak - 'szablony' to złe słowo.
Legalnl - czego oczekujesz? Więcej informacji napisz to pomogę Ci szukać. Według mnie joomla/wordpress by Ci wystarczyły. Ale nie, On musi po swojemu! :D
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
nie no wiecie, jomla to taki portal, mi chodzi o zwykly lanie wyglądający szblon, oglądałem wordpress i mi się podoba ;) kilka skinów fajnych widziałem a nie przejrzałem jeszcze wszystkiego. Chodzi mi o stronkę gdzie będę sobie dodawał czasami jakieś arty, jakieś tam info itp. Mogę to dodawać przez kod, nie muszę do tego mieć jakiegoś formularza czy coś ;)
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no wiadomo swoje jest najlepsze i jest dokladnie takie jak się chce :D tylko teraz nie mam zbytnio czasu na programowanie html/php bo koniec roku idzie, a w tych językach nie jestem specjalnie pro koderem :D na wakacje napewno cos pomysle :D
 
Do góry Bottom