Szkoła hakerów

bl4ck81

Użytkownik
Dołączył
Maj 24, 2012
Posty
2
Witam, zacznę od tego,że zaczynam przygodę z hackingiem więc odpuścić można już wszelakie doczepki etc.
Mam pytanie takiej maści iż
Postanowiłem zacząć od 'Szkoły Hakerów' i jej oprogramowania.
Odpaliłem wszystko jak trzeba, poczytałem ich podręcznik etc.
Chciałbym jednak odpalić materiał szkoleniowy na ich linuxie lecz nie wychodzi mi to nazbyt.
Robiłem wszystko tak jak było podane lecz nie ma tam szczegółów co do czego itp
1 krokiem jakim zrobiłem było wpisane tuż po odpaleniu live cd - 'school copy2ram' niby się skopiowało lecz po odpaleniu 'mplayer' nie mam zielonego pojęcia jak znaleźć te pliki z filmami instruktażowymi. Kolejnym więc krokiem było dodanie do narzędza MC folderu z materiałem szkoleniowym. Skopiowałem materiały na dysk, następnie próbowałem je dodać przez menadżera plików lecz bez skutku po wybraniu tego folderu i kliknięcia 'Dalej' które powinno zacząć działania przerzucające te pliki do 'mc' pokazuje się błąd,że 'dysk nie posiada wystarczającego miejsca, bądź jest 'tylko do odczytu' i tu jest haczyk gdyż dysk jest podłączony i ma dużo wolnego miejsca.

Prosiłbym o pomoc, ew jakieś wskazówki na początek.
Pozdrawiam bl4ck.
 

orzel111_0

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
29
Serwus!!!

Nie powinieneś pytać o takie sprawy administratorów forum "szkoły hakerów" powinni Ci to wytłumaczyć skoro kupiłeś ich książkę.... tutaj raczej nikt nie posiada takich szkoleń ;p

filmiki chyba możesz też odpalić prawym przyciskiem myszy na ikonie stacji CD wybierając eksploruj.... :D
 

bl4ck81

Użytkownik
Dołączył
Maj 24, 2012
Posty
2
W zasadzie masz racje aczkolwiek ich odpowiedzi można się nie doczekać. a co do drugiej części Twojej odpowiedzi to ten system nie ma tak owej opcji ;]
 

orzel111_0

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
29
Ostatni raz siedziałem na tym systemie jakieś pół roku temu przed matura i może coś pomyliłem ;p

musisz się adminów zapytać niech tłumaczą, bo w końcu za to płacisz ;D
 
Ostatnia edycja:

omikron

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2012
Posty
1
Witam.

@bl4ck81 odpowiedzi na Twoje pytania, jak i na wiele innych znajdziesz na forum pod adresem: http://hack.edu.pl/forum gdzie jestem jednym z moderatorów. Poza forum nie udzielamy tego typu informacji z dwóch powodów, po pierwsze mamy od tego własne forum, gdzie można dyskutować a także przeczytać gotowe opracowania dotyczące często pojawiających się problemów, a po drugie byłoby niedorzeczne, gdybyśmy szukali po całym necie osób, które mają takie czy inne pytania dotyczące tematyki opisanej w szkoleniu i udzielali odpowiedzi każdemu z osobna.
Jeśli do tej pory nie posiadasz konta na forum Szkoły Hakerów lub masz problem z jego założeniem, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta korzystając z odnośnika "kontakt" na tej stronie: http://szkolahakerow.pl/

Pozdrawiam omikron.

Szkoła Hakerów Support Team
 

w4r10ck

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2012
Posty
3
@bl4ck81
Wybacz Offtop ale proszę cie powiedz mi jaki ma sens zabieranie się za coś (już nie mówię że od dupy strony nie będę się czepiał) co jest dość obszernym tematem i spotka cie wiele pytań i problemów kiedy masz problem z odtworzeniem filmów, może warto najpierw poznać trochę środowisko w którym jak domniemam zamierzasz pracować a potem zabierać się za to jak już proste czynności nie będą sprawiały ci problemu
 
Do góry Bottom