Szukajka błędów MySQL

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Z nudów napisałem sobie szukajkę błędów pozwalających na wykonanie ataku typu SQL Injection xD jest prymitywna, śmiechowa, czasem zawodzi, ale działa sobie.

Useage: ravening "słowo kluczowe" inurl ilośćwynikówdosprawdzenia
ravening "tibia" id 100
ravening "szatan" username 10
ravening "samo zuo" userid 20

Programik wyszukuje strony zawierające "słowo kluczowe" po czym do każdej metodą GET wdupca Kod Zua (po nazwie podanej jako "inurl" i znaku równości, wywalajac to co znajdowało się tam wcześniej), bada sobie odpowiedź i jeżeli znajdzie błąd - wyświetla komunikat o znalezieniu podatności.
Nie rzucajta we mnie ogórkami, z nudów pisane i na szybko. xD

Download

Edit: Wspomnieć należy że pomysł tego shitowia podsunął mi Stront. xD
 

s7r0nt

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
69
Miło mi że ów coś jest bazowany na pomyśle wprost z mojej deczko innej wyobraźni. Odpaliłem troszke długo mieli ale jest ok. jk tak dalej pójdzie to może napiszemy swojego v!|2USA i zbudujemy promilowy botnet xD
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Prawdopodobnie po prostu niczego nie znajduje xD (nie ma żadnych danych, po prostu wyświetla nagłówek i klepie raport, jak nic nie znajdzie - nie raczy nas o tym poinformować).

Widmo - nie, bo się wstydzę. Moje zastosowanie wyrażeń regularnych i modulo... oryginalne jak cholera co prawda, ale potem nie mógłym się pokazać na mieście XD
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
A spodziewasz się wielkiego napisu "HACKED BY KANGURX"? Może panelu admina? XD
Skrypt wskazuje że na danej stronie może sobie być podatność (czasem się myli). Twoja w tym głowa żeby ją wykorzystać. xD
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Po co ma być print błędu? Chcesz to sam go sobie zrobisz. Ale po co? Podniecają Cię błędy? Chcesz o tym porozmawiać? XD
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
To Cię będzie kosztowało xD
Jak chcesz błędu to po prostu wwal w odpowiednie miejsce na przykład
Kod:
fajsahksauighkfsahgfkgsaf54sa3fg4s35f4g54s35gdghaksdgd
Nie rozumiem po co ma się tym zajmować program. xD
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nice zaraz zrobie test
smile.gif
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Wszystkie bezsensowne posty tu umieszczone wywaliłam, a teraz kazdy za off topic nabawi sie zawieszenia konta na 3 dni
 
Do góry Bottom