Szukam działającego kreatora numerów GG

maver07

Użytkownik
Dołączył
Maj 4, 2009
Posty
3
Witam, tak jak w temacie, szukam jakiegos dzialajacego kreatora numerow gg, cos w stylu GGAC 1,5 Rafala Jelito najlepiej, z mozliwoscia zapisywania do pliku txt, gg prawdopodobnie zmienilo protokol i zaden z dostepnych kreatorow ktore mam/szukalem nie dziala, ztestowałem juz okolo 10 i wszystkie lipa... prosze o pomoc i z góry dziękuje
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Zdaję mi się, że wina nie leży w kreatorze lecz nowych zabezpieczeniach GG.
 

GAME_OVER

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2009
Posty
5
No własnie też wydaje mi się że nowe zabezpieczenia - Coś ciężko ostatnio z tymi numerami .. Jak myślicie na czym polegają te zabezpieczenia i jak je omijać ?
 

majagnieszka

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2009
Posty
7
Moim zdaniem chodzi o ilosc polaczen z jednego serwera (max 2) albo cos w stylu ilosc zakladanych kont/nowych numerów z jednego IP

Wieczorem posprawdzam rozne opcje, ale tak wstepnie mozna obstawic te 2 rzeczy
 

GAME_OVER

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2009
Posty
5
hym .. Całkiem możliwe ja biorę jeszcze pod uwagę zmiane nazwy komputera bo coś kiedyś o tym czytałem ale nie mam pojecia czy to ma jakieś znaczenie no chyba że jeszcze jakieś ograniczenia czasowe.
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
widmo, zdaję mi się, że masz racje. Protokół lekko zmieniony i spamer się nie łączy. Możliwe, zabrałem się za pisanie komponentu do obsługi protokołu ale najpierw chcę skończyć inny program który zacząłem wcześniej.
 
Do góry Bottom