Szukam niewykrywalnego trojana

G

Guest

Gość
witajcie szanowni koledzy. szukam niewykrywalnego przez mksa trojana najlepiej polskiego i zagranicznego. z gory dzieki. a i kto moze mi polecic keyloggera dzialajacego zdalnie. dzieki
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Sensive

Trojanem nie wykrywanym przez antywirusa jest Sensive jak
i przerobiona wersja Netbusa, która znajduje się na tej stronie. Ale polecam Sensive!!!
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Ja tam mam 2 ulubione trojaniki! Sa to: cafeini i subseven
 
A

AcidkilleR

Gość
mowi sie ,ze cafe zabija antyviry w pamięci ,ale tylko ten zna prawde ktory sie przekonal
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Mi sie wydaje ze subseven nie jest wykrywalny przez mks_vira, ale cafe tez jak sie ma starego mks_vira. Ja tam uaktualnienie codziennie pobieram. Ale sprubuj subseven on chyba nie jest wykrywalny przez mks_vira! Sprubuj
smile.gif
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Re

Polecam Destruktora (w trakcie pszebudowy jeszcze) jest na 100% nie wykrywalny pszez antywiry linka znajdziesz gdzies na tym forum
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
ehh ja polecam tez BEAST192 moj AV go nie wykrywa a co do MKS-a nie wiem musialbys sprawdzic
<
 

Sz#sz#

Użytkownik
Dołączył
Listopad 11, 2002
Posty
140
Sprawdzałem kilkoma antywirysami i backdoorami i nie wykryło polskiego trojana: "DantonV3"
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Qrde ludzie weźcie mnie niewqr...czasjcie
<
Gość który oddał ten post nieodiwiedził tego tematu... wogołe tej strony!!!!!!!!!!!!! Poco wy wogóle wygrzebujecie tematy???? ostatni post w tym temacie został oddany 3 marca 2002 a dziś jest chmm 17 marca
<
2003 poco wogóle takie coś wygrzebywać?? goś wpadł na strone na chwilę żeby się zapytać jaki jest najleprzy trojan na mks 2002
<
a wy.... oj niemam słów żeby opisac coi czuje ( Może wam kupie rafaello bo wkońcu jeżeli niemożesz wyrazić uczuć w slowach to wyraz to w rafaello
smile.gif
) no no to tyle co mialem powiedziec. koniec... kropka... Chyba czegoś tu brakuej... chmmm ???? :| oj nic
smile.gif


ps.(wiedziałem ze cos brakuje) HAHAHA PISALEM POLSKIE LITERY WIĘC TERAZ STARAJCIE SIĘ ROZPOZNAĆ PIE*****NE KSZACZKI ;]
 
Do góry Bottom