szukam programiku?

T

tomeksoft

Gość
Szukam programiku?

Mam pytanko czy ma moze ktos sms bombera na polskie sieci albo moze ktos wie skad idzie go sciagnac lub jakas nazwa tego programiku.Szukałem w necie i jest ich chyba ze 1000 ale to wszystko znajduje sie na niemieckich stronach i jest na niemieckie sieci.Jezeli ktos gdzies moze juz widzial takiego na polskie sieci a zechce podac stronke to serdecznie pozdrawiam i z gory dzieki.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Inny sposob.

Mam pytanko czy ma moze ktos sms bombera na polskie sieci albo moze ktos wie skad idzie go sciagnac lub jakas nazwa tego programiku.Szukałem w necie i jest ich chyba ze 1000 ale to wszystko znajduje sie na niemieckich stronach i jest na niemieckie sieci.Jezeli ktos gdzies moze juz widzial takiego na polskie sieci a zechce podac stronke to serdecznie pozdrawiam i z gory dzieki.[/b]

Slyszalem o sms-bomberach i nawet gdzies widzialem ale nie znalazlem juz tego linka. Za to znam pewien sposob (pochodzi z jakiegos faq ktore przeczytalem na temat GSM) aby komus uprzykrzyc zycie. Nie wiem czy to nie jest zbyt chamskie ale co tam. Jak masz telefon jakiegos goscia to zapisujesz sie gdzies na liste dyskusyjna - cytat "o dupie maryni". Bluzgasz gosci i piszesz zeby ci odpowiedzi przesylali na sms-a i podajesz numer telefonu. Kurde z rok gosc nie bedzie mial spokoju. Pisze rowniez dlatego ze coraz wiecej gosci zaczyna stosowac ten trick i jak by sie komus zdarzylo nagle dostawac glupie sms-y w wielkich ilosciach to niech zacznie szukac po jakis listach swojego numeru
smile.gif
.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Mam pytanko czy ma moze ktos sms bombera na polskie sieci albo moze ktos wie skad idzie go sciagnac lub jakas nazwa tego programiku.Szukałem w necie i jest ich chyba ze 1000 ale to wszystko znajduje sie na niemieckich stronach i jest na niemieckie sieci.Jezeli ktos gdzies moze juz widzial takiego na polskie sieci a zechce podac stronke to serdecznie pozdrawiam i z gory dzieki.[/b]



mozesz rowniez normalnie zaczac wysylac sms-y np. przez WPkontakt, wpisujesz z jakies 500 znakow wysylasz on otrzymuje 5 sms-ow i pozniej tylko wklejasz to co napisales i tak dalej. Ja zrobilem tak kolezance i chba dostala z 300 sms-ow
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Mam pytanko czy ma moze ktos sms bombera na polskie sieci albo moze ktos wie skad idzie go sciagnac lub jakas nazwa tego programiku.Szukałem w necie i jest ich chyba ze 1000 ale to wszystko znajduje sie na niemieckich stronach i jest na niemieckie sieci.Jezeli ktos gdzies moze juz widzial takiego na polskie sieci a zechce podac stronke to serdecznie pozdrawiam i z gory dzieki.[/b]



Po co ci sms bomber wklej jakis text z 10 stron w gg i wyslij na komurke podzieli na duzo wiadomosci i juz masz sms bombera.
 
P

pawel

Gość
czy działa

niestety niee wiem o czym piszecie owszem mozna z gadu wysłac a raczej wkleic do niego duzooo tekstu i dac wysłac jet tylko w tym jeden myk przynajmniej ja tak mam u siebie ze w jednym dniu z jednej sieci czyli zew. ip można chyba wysłac tylko 15 sms na jeden numer ciekawi mnie fakt czy po wklejeniu sprawdzaliscie ile z tych sms ktos faktycznie dostał heheheh pozdrowionka cze!!!
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
niestety niee wiem o czym piszecie owszem mozna z gadu wysłac a raczej wkleic do niego duzooo tekstu i dac wysłac jet tylko w tym jeden myk przynajmniej ja tak mam u siebie ze w jednym dniu z jednej sieci czyli zew. ip można chyba wysłac tylko 15 sms na jeden numer ciekawi mnie fakt czy po wklejeniu sprawdzaliscie ile z tych sms ktos faktycznie dostał heheheh pozdrowionka cze!!![/b]


ja wysylalem z WPkontakt i gdzies kolezanka dostala ze 150 sms-ow
smile.gif
smile.gif
 
Do góry Bottom