Szukam programu do obróbki filmów

LAMHAC

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 9, 2005
Posty
57
No a wiec jak temat mówi sam za siebie czyli: "Szukam programu do obróbki filmów" najlepiej żeby miał jakieś ciekawe filtry ale szukam również programu który wstawia w film znaczek tak jak np. ma polsat lub tvn w górnym prawym rogu
smile.gif
no i jeszcze jeden program to do tworzenia menu do filmów na DVD tak żeby odpalały sie na sprzęcikach DVD
smile.gif
no i to na tyle... z góry dzięki za odpowiedzi... i prosze niech ktoś wymieni jakis program i jak może to niech dołączy krutki opis do niego np. do edycji plików *.avi lub cos takiego
<
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by LAMHAC
No a wiec jak temat mówi sam za siebie czyli: "Szukam programu do obróbki filmów" najlepiej żeby miał jakieś ciekawe filtry ale szukam również programu który wstawia w film znaczek tak jak np. ma polsat lub tvn w górnym prawym rogu
smile.gif
no i jeszcze jeden program to do tworzenia menu do filmów na DVD tak żeby odpalały sie na sprzęcikach DVD
smile.gif
no i to na tyle... z góry dzięki za odpowiedzi... i prosze niech ktoś wymieni jakis program i jak może to niech dołączy krutki opis do niego np. do edycji plików *.avi lub cos takiego
<
Windows movie maker
<


Ale na powaznie może unlead studio Cie zadowoli. Mi on sie bardzo podobał. Mozna nawet robić na nim prezentację ze zdjęć i zapisac jako avi. I wiele wiele innych.

Jeśli pomogłem to...
<
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
WinDVD Creator 2 Platinum.

W KomputerŚwiat nr. 20 / 2005 (182) 5.10 - 18.10 jest dość obszerny (10 stron) artykuł dla "wideoamatorów". Jak nie masz, mogę skana zrobić.
 

DJ_Max

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
28
Hmm... jakbym miał zrobić coś takiego to bym użył

Macromedia Flash Editor 8.0 Proffesional

Bo ma mozliwosć (teoretyczną, nie sprawdzałem) wrzucenia filmu do flasha i zapisanie tego jako Avi. Efekty takich działań można zobaczyć na www.jkcinema.com w dziale Urban Legends.

No już nie mówiąc o możliwości dodania znaczka w lewym, prawym, górnym, dolnym czy nawet na środku rogu ekranu :-D (Środek rogu ekranu... lol)[/u]
 
Do góry Bottom