Szukam programu do złamania hasła w programie.

jouki10

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2002
Posty
3
Witam wszystkich

Mam pytanko:
Jak moge złamać kod do programu noszšcego nazwe Edbud 3.0 ?

A teraz od poczštku:
Chcem sobie zrobic formata ,co wiaze sie z utrata calego dysku C. Na nim wlasnie mam wczesniej wspomniany program.
nie moge go skopiowac na dysk D poniewa juz pozniej nie dziala
<
.Sprawa jest na tyle dziwne ze kiedy instaluje ten programik ponownie on wymaga hasla <chyba kazdy wie o co chodzi tzw. KEY CODE> ale to jest bardzo dziwne gdyz aby miec haslo musze dzwonic do Warszawy oni mi przez telefon podaja haslo a ja musze je odrazu wpisac ,bo gdybym to zostawil sobie i haslo wpisal na kartke to bym wszystko stracil: i kase na tel i czas.Wydaje mi sie ze program ten wspoldziala z zegarem no bo haslo sie zmienia za kazdym razem.
Teraz nie bardzo moge wiecej napisac ale mysle ze ktos tym tematem sie zainteresuje.
Chodzi mi o przelamanie hasla w programie.

Z gory wielkie dzieki. Nizej jest mój mail i GG.
[email protected] GG - 2789785
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Cracking.

Witam wszystkich

Mam pytanko:
Jak moge złamać kod do programu noszšcego nazwe Edbud 3.0 ?

A teraz od poczštku:
Chcem sobie zrobic formata ,co wiaze sie z utrata calego dysku C. Na nim wlasnie mam wczesniej wspomniany program.
nie moge go skopiowac na dysk D poniewa juz pozniej nie dziala
<
.Sprawa jest na tyle dziwne ze kiedy instaluje ten programik ponownie on wymaga hasla <chyba kazdy wie o co chodzi tzw. KEY CODE> ale to jest bardzo dziwne gdyz aby miec haslo musze dzwonic do Warszawy oni mi przez telefon podaja haslo a ja musze je odrazu wpisac ,bo gdybym to zostawil sobie i haslo wpisal na kartke to bym wszystko stracil: i kase na tel i czas.Wydaje mi sie ze program ten wspoldziala z zegarem no bo haslo sie zmienia za kazdym razem.
Teraz nie bardzo moge wiecej napisac ale mysle ze ktos tym tematem sie zainteresuje.
Chodzi mi o przelamanie hasla w programie.

Z gory wielkie dzieki. Nizej jest mój mail i GG.
[email protected] GG - 2789785[/b]

Niestety jak nie znasz sie na crackingu to niewiele mozna ci pomoc. Samemu pewnie kodu nie potrafisz rozgryzc wiec musisz sciagnac jakis crack z internetu. Jedyny problem w tym ze jak to jest jakis polski programik to moze byc trudno znalezc do niego cracka ale powinien gdziez byc. Zacznij od astalavista.com.
Mozesz tez sprobowac tak ze w momencie jak ci ten kod rejestracyjny podadza to sobie dokladna date zapisz - potem program zainstaluj - przestaw date w systemie - i wpisz kod - potem znow przestaw i powinno chodzic jak ten kod genrowany jest na podstawie daty systemowej - no chyba ze program posiada jeszcze jakies zabezpieczenia. Jak jest malych rozmiarow to mi go podeslij na skrzynke - sam chcialbym sie troszke z nim "pobawic" hehe bo ma w miare ciekawe zabezpieczenie
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
.
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Daj linka.

Daj dobrego linka do tego programiku bo go nie moge znalezc a ten ktory mi dales jest do stronki ale nie do pliku a ni cholery nie moge go znalezc na niej.
 
C

czelusc

Gość
Powiedzialem sproboj a to znaczy że morze tam być nie musi
przykro mi jezeli nie ma.
Pozdrowienia
Czelusc
 
Do góry Bottom