szybka odpowiedź

Status
Zamknięty.

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Moja propozycja dotycząca forum jest taka żeby dodać taki bajerek żeby pod tematem był formularz "szybkiej odpowiedzi" najlepiej z "cytowaniem selektywnym" ale oczywiście nie koniecznie

A teraz taka mała uwaga, w nazwie działu zapomniano interpunktora ale mniejsza o to xD
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Szybka odpowiedź jest dobra, bo nie trzeba klikać, a cytowanie selektywne też by się przydało.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
No to teraz zostaje napisać petycje do Achates'a xD


Head, nie korzystasz bo nie ma xD
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
jestem na nie poniewaz beda mniej nie przemyslane posty. Bedzie ich wiecej i beda jeszcze bardziej smierdziec.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by FDJ
jestem na nie poniewaz beda mniej nie przemyslane posty. Bedzie ich wiecej i beda jeszcze bardziej smierdziec.
Ja nie sądzę aby to zmieniło w jakiś sposób liczbę postów, bo jak ktoś chce napisać "głupiego" posta to i tak go napisze, tylko że musi wykonać kilka zbędnych moim zdaniem czynności, spójrz na to z drugiej strony, może będzie więcej mądrych postów?
Ale cytowanie selektywne może być chyba bez "szybkiej odpowiedzi" a to by się przydało i moim zdaniem zwiększyło konfort pisania i czytania postów
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Jestem za cytowanie i szybką odp. I jeszcze jedna propozycja żeby muc założyć temat tżeba by było mieć conajmniej 10 postów.
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Te 10 postów to dobry pomysł może by było mniej tematów typu "Musz shakerować konto tibi kupmlowi bo ma super skill eq i ekstra postacie PLISSSS" :killer:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by amex+--><div class='quotetop'>CYTAT(amex)</div>
<!--QuoteBegin-FDJ
jestem na nie poniewaz beda mniej nie przemyslane posty. Bedzie ich wiecej i beda jeszcze bardziej smierdziec.
Ja nie sądzę aby to zmieniło w jakiś sposób liczbę postów, bo jak ktoś chce napisać "głupiego" posta to i tak go napisze, tylko że musi wykonać kilka zbędnych moim zdaniem czynności, spójrz na to z drugiej strony, może będzie więcej mądrych postów?
Ale cytowanie selektywne może być chyba bez "szybkiej odpowiedzi" a to by się przydało i moim zdaniem zwiększyło konfort pisania i czytania postów[/b]

Nie prawda.
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Albo zrobimy softa rejestracji który będzie pokazywał kod do wpisania na strone ale pokaże go tylko jak nie wykryje tibi na kompie.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by amex
ale co jest nie prawdą?

Ja nie sądzę aby to zmieniło w jakiś sposób liczbę postów, bo jak ktoś chce napisać "głupiego" posta to i tak go napisze, tylko że musi wykonać kilka zbędnych moim zdaniem czynności, spójrz na to z drugiej strony, może będzie więcej mądrych postów?

to.
 

Kct1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2006
Posty
49
To ze trzeba klikac w odpowiedz mi nie przeszkadza.

Originally posted by adikx
Albo zrobimy softa rejestracji który będzie pokazywał kod do wpisania na strone ale pokaże go tylko jak nie wykryje tibi na kompie.

A w zwiazku z tym uwazam ze wszysto jest dla judzi o ile potrafia madrze z tego korzystac, sam nie gram bo jest dla mnie glupota ta gra, ale znam ludzi ktorzy graja, grali i nie napisali by tematu jak wkleic kod keyloggera...
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
- Temat od 10 postów.
- Szybka odpowiedź.
- Cytowanie selektywne.

Jestem za tym
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Ja tam jestem za wszelkimi mądrymi i przynoszącymi pozytywne zmiany zmianami, więc za cytowaniem selektywnym tak, szybka odpowiedzia tez.
Co do tematow po 10 postach jestem przeciwna
 

lisek160

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2007
Posty
175
Może i proxima ma racje z tymi 10 postami ;/ Wtedy nowi by spamowali a później zakładali tematy... był by jeszcze gorszy burdel ;/ Ale selektywne by sie przydało... OKEY jaki werdykt ?
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Originally posted by lisek160
OKEY jaki werdykt ?
właśnie bo Achates raczej bardziej się przejmie zdaniem, modów niż naszym... ale jak na razie widzę, że jest 2:1 na tak xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom