Szybkie i łatwe podrasowanie Windows.

pusty98

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2012
Posty
14
Witajcie
W tym temacie opiszę wam kilka prostych czynności które pozwolą przyśpieszyć wasz system.
Zaczynamy.
1.W pierwszej kolejności zaczniemy od prostego programu o nazwie Game Booster 1.3 (nie mylić z nowszą wersją). Ten program posiada funkcję przełączenia na "tryb gry" który pozwala na mniejsze zużycie ram'u.
Po wciśnięciu tego przycisku wybieramy co chcemy wyłączyć (ja wyłączyłem wszystko co mogłem) a w razie potrzeby możemy przywrócić tryb zwykły i wszystko jest znów uruchomione.

2.W drugiej kolejności zapoznam was z programem CCleaner. Pomaga on usunąć różne "śmieci" z naszego systemu i naprawić rejestr co czasami też przynosi spore efekty.

3.Przydatny jest także program Advanced System Care. Jest on całym centrum diagnostyki i naprawy windows. W łatwy i szybki sposób pomoże przyśpieszyć komputer.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Jedyny gody polecenia to program CCleaner - on naprawdę poprawia wydajność systemu, a tak naprawdę najlepszym sposobem na przyśpieszenie Windowsa jest format.

PS Dlaczego polecasz program Game Booster w wersji 1.3?
 

pusty98

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 5, 2012
Posty
14
Bo ta wersja programu mniej obciąża system i jest moim zdaniem o wiele bardziej skuteczniejsza od nowych wersji. Zaufaj mi. Mam 7 - dmio letniego kompa który bez tych programów ledwie się włącza a z nimi działa jak nowy.
 
Do góry Bottom