taki mały gest grzecznościowy...

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Moja propozycja tyczy się ostrzeżeń... sam dostałem kilka (co widać xD) i nie wątpię że były ku temu powody, jednak nie mam pojęcia za jakiego posta, co zapewne pozwoliłoby mi się poprawić
<
nie chcę znowu zawracać czasu proximie i stąd moja propozycja aby moderatorzy w geście grzecznościowym (że tak powiem) w uzasadnieniu warna podawali link do tematu/postu w którym złamano regulamin (o ile nie został usunięty) , sądzę, że zastosowanie dwóch skrótów klawiszowych nie wymaga wiele wysiłku, a myślę że pomogło by w poprawie zachowania na forum, sam nie wiem w jakim momencie złamałem regulamin, za co dostałem 2 warny xD
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Z zasady posty za które sie daje warny lecą do kosza, nie da rady żebyście widzieli je później.
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Nie sądzę żeby to był dobry pomysł, Achates zresztą pewnie tym bardziej.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
ale w większości chyba łamie się regulamin pisząc posty a nie tematy więc sądzę zę dałoby radę, a jeśli nie to przynajmniej jakąś podpowiedź, wskazówkę, o co tak konkretniej chodzi....
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Pojedyncze posty też wywalamy jeśli o to ci chodzi.
Dlaczego? Żeby nie było spamu na forum.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
no wiem, wiem, ale chyba sam przyznasz że nie zawsze...? Mam tylko nadzieję że moderatorzy wyciągną z tego topicu wnioski i pomogą nam, szarym użytkownikom tego forum poprawiać błędy wskazując w jakimś stopniu bardziej konkretnie o jaki błąd chodzi...
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Kosz to niebezpieczne miejsce trafiaja tam linki z serwerami keyloggerow i inne takie.. lepiej go nie udostepniac.
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Ja jak dostane ostrzeżenie to zawsze wiem za co ;]


Co do kosza to lepiej nie udostępniać
smile.gif
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
albo wysyłać powiadomienie na maila, co kto przeskrobał.
(czasem komentarze są śmieszne
<
przy warnach, a ja chcę się pośmiać, nie zabierajcie mi tego :glupek2: )
smile.gif
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Pomysł z udostępnieniem kosza dla wszystkich jest bez sensu,ale fakt,że czasem nie wiadomo za co się warna dostanie.. :pPP
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
A może żeby każdy dostawał w pm link do swojego tematu w koszu i tylko do niego mniał dostęp??
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
taaaa... i achates będzie cały czas tylko siedział i udostępniał tematy w koszu xD
 
Do góry Bottom