takie cos jak cobra tylko za NATEM

gucio99

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2006
Posty
5
hey!
Jest jakis łatwy w obsludze trojanik podobny do cobry tylko ze dzialajacy za natem?prosze cos mi podac jestem tu nowy;)
 

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
np. G@du-Ghost Trojan [GGT]
<

Kod:
http://wojass.net/?ggt=project -> Download :)
 

gucio99

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2006
Posty
5
hmmm potrzebuje taki programik jakis łatwy ktory dziala za natem ,przez wpisanie IP kompa kogos i rzeby mogl z niego skopiowac jakis plik itp
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
LOL dlaczego chcesz zeby tobie wszystsko podawali RUSZ TROCHE GŁOWĄ. Moze chcesz zeby forumowicze włamali się za Ciebie na pC, skopiowali ten plik i wysłali na poczte?!?!

PODAŁEM CI STRONKE WEJDZ NA NIĄ I SOBIE DOPASUJ TROJANA, tam są opisy funkcji itp;/
 

Dark_Templar

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2006
Posty
1
Tobie chyba bardziej chodzi o jakiegoś exploita, który nie potrzebuje wysyłaniaserwera, tak jak trojan, niestety sam własnie czegos takiego szukam pod sp2, jak znajde dam ci link
 

gucio99

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2006
Posty
5
hmmmm bawie sie programem BIg ben 3 i tak podlaczam sie do kompa przez IP do mojego kompa sie podlaczy:p jestem za natem,a chce sie podlaczyc do kuzynki ktura tez jest za natem i nie dam rady i do innych tez :| co jest grane?
 

gucio99

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2006
Posty
5
nie moge zrobis czy sie podlaczyc do serwera czy cos i mnie to denerwuje.co mam zrobic
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
grrr... Szukanie ne boli? Google.pl i wpisać hasło boli?

OFIARA MOZE BLOKOWAC POŁACZENIE FIREWALL'em, albo antivir skasował plik boże... tyle już tematów było
<
<
<
<


Sprooboj ze wspomagaczem, działa na 100%.
 

gucio99

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2006
Posty
5
ta osoba do ktorej chce sie wlamac ma doslownie zero zabezpieczeni nic,robileze wspomagaczem i qupa:/
 

3boot

Użytkownik
Dołączył
Luty 8, 2006
Posty
81
Widocznie popelniasz jakis blad... Tylko jaki :?:
moze zle konfigurujesz serwery...
albo ofiara ma windowsa 98,
na ktorym nie wszystkie trojany poprawnie dzialaja :|
-----.....----------.....----------.....----------.....----------.....-----
Uzyj trojana G@du-Ghost Trojan 2.2 [GGT],
jesli on ci nie pomoze...
hmm... lepiej nie pytaj
<


FAQ do GGT v2.2 :twisted:
Lesson 1
Lesson 2
Lesson 3
 

jasiex

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
31
jesli ma zero zabezpieczeń to napewno ty coś zawaliłeś
smile.gif
Bo co zblokuje trojana, jak on(a) nic niema?:> ZŁA KONFIGURACJA... wspomagacz jest łatwy w obsłudze, czego nie umiesz. Napisz to ktoś Ci pomoże!
smile.gif
<
:p
 
Do góry Bottom