takie tyci tyci problemiki ;/

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
1. pierwszym z moich tyci tyci problemikow jest Cd-ROM. CeDeka mam podlaczonego pod tasme #2 jako mastera, wczesniej moj Mandrake uruchamial sie bez problemow z tak ustawionym CD ale po jakichs moich nie zidentyfikowanych operacjach (najprawdopodobniej z pod GUI bawilem sie podlacz odlacz ... nie wiem po co ale sie bawilem ) linuxik zaczyna sie ladowac. ale przestaje przed momentem kiedy ma wyswietlic okno logowania ... jak ktos ma jakies sugestie prosze niech napisze
smile.gif
tylko uprzedzam :
a) zworki dzialaja dobrze spawdzalem to na DOSie
<
CD dziala bez zarzutu wiec nasuwa mi sie wniosek tylko taki ze uszkodzilem cosik w linuxie

2. kolejnym problemem jest strasznie wysoki ton w glosnikach musze miec je wylaczone aby miec swiety spokoj od bolu glowy. co zrobilem ? w KMIXie zaczalem cosik przestawiac no i ... zrobilo sie to cos jak tylko wlacze glosniki tylko takie "piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" draznie mnie to... moja audio to sound blaster 1024 live

z gory dziekuje za jakiekolwiek rady
 

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
nie wiem czemu ale ta strona mi smierdzi ... moze to tylko zwykloa podejzliwosc ?
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Co to q*** jest gdzie tylko wejde ten gosciu nabija posty i jeszcze pisze same glupoty !!

ps: kup nowa klawiature, albo przynajmniej wylacz caps locka

ja ***** co za **** :/
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Mnie bardzo zainteresowal tema "PRZECZYTAJ TO LAMERZE!!"
<


Lamer poucza Lamerow ciekawa kombinacja
 

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
thx wszystkim za odp ale mozna was sprowadzic na ziemie ?? i zainteresowac moimmm temacikiem olewajac goscia ??
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
ja tam jestem caly czas na ziemi
<


ad1 nie wiem
<
moze zainstaluj nowego linucha jak nie zalezy ci na danych a jak ci zalezy do mozesz jeszcze przez knoppixa sobie backaupa zrobic
ad2 co to kmix ?? nie w kit
<
a proowales zmiejszyc wszytskie suwaki na dol ??
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
Originally posted by lo53r
1. pierwszym z moich tyci tyci problemikow jest Cd-ROM. CeDeka mam podlaczonego pod tasme #2 jako mastera, wczesniej moj Mandrake uruchamial sie bez problemow z tak ustawionym CD ale po jakichs moich nie zidentyfikowanych operacjach (najprawdopodobniej z pod GUI bawilem sie podlacz odlacz ... nie wiem po co ale sie bawilem ) linuxik zaczyna sie ladowac. ale przestaje przed momentem kiedy ma wyswietlic okno logowania ... jak ktos ma jakies sugestie prosze niech napisze
smile.gif
tylko uprzedzam :
a) zworki dzialaja dobrze spawdzalem to na DOSie
<
CD dziala bez zarzutu wiec nasuwa mi sie wniosek tylko taki ze uszkodzilem cosik w linuxie

2. kolejnym problemem jest strasznie wysoki ton w glosnikach musze miec je wylaczone aby miec swiety spokoj od bolu glowy. co zrobilem ? w KMIXie zaczalem cosik przestawiac no i ... zrobilo sie to cos jak tylko wlacze glosniki tylko takie "piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" draznie mnie to... moja audio to sound blaster 1024 live

z gory dziekuje za jakiekolwiek rady
ad1 pokaz loga
ad2 sprobuj przyciszyc lub jak jest tam mozliwosc zmiany sterownika to tez sie pobaw
 

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
wiec tak punkt #2 czyli audio dziala juz normalnie ... zmiana sterownikow pomaga, ale i tak reinstalowalem nedrejka na nowo ale to z innych przyczyn

a CD jak nie chce dzialac tak nie dziala ... jakie LOGi ktore tu zadnych log nie ma czytuje sie wczytuje i zero jakiejkolwiek reakcji ...
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
Originally posted by lo53r
1. pierwszym z moich tyci tyci problemikow jest Cd-ROM. CeDeka mam podlaczonego pod tasme #2 jako mastera, wczesniej moj Mandrake uruchamial sie bez problemow z tak ustawionym CD ale po jakichs moich nie zidentyfikowanych operacjach (najprawdopodobniej z pod GUI bawilem sie podlacz odlacz ... nie wiem po co ale sie bawilem ) linuxik zaczyna sie ladowac. ale przestaje przed momentem kiedy ma wyswietlic okno logowania ... jak ktos ma jakies sugestie prosze niech napisze
smile.gif
tylko uprzedzam :
a) zworki dzialaja dobrze spawdzalem to na DOSie
<
CD dziala bez zarzutu wiec nasuwa mi sie wniosek tylko taki ze uszkodzilem cosik w linuxie
i
Originally posted by lo53r
a CD jak nie chce dzialac tak nie dziala ... jakie LOGi ktore tu zadnych log nie ma czytuje sie wczytuje i zero jakiejkolwiek reakcji ...
nie rozumiem...
 
Do góry Bottom