TDS-2 i ANtyviren gen9. cd

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
Heh .Po pierwsze moze przez nortona 2003 ale antyviren go wykrywa , a pozatym anwet gdyby destructora76 nie wykrywal ANTVIR TO ON MA JESZCZE TDS-2 ( firewall). Po 2 ja mam XP i cos z tym D76 nie tak.Wiec o tyle ze z antyvirem wiekszego problemu nie ma bo zawse jest ajksi trojan ktorego nei wykryje jak Remote revise 1.5 ale TDS-2 wzbrania niepowlany dostep... WIEC HELP me !!!
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
nie tylko trojancami mozna sie wlamywac, jesli ma firewalla, to zalatw sobie jakis mily sofcik np. nmap'a i poskanuj go metoda tcp fin i syn tzw. 'polowkowa' , tylko ten programik dziala na win Nt i linuxie , wiec nic nie zabawi instalacja Nt a nawet jakiegos prostego linuxa ...
a jesli sie uparles przy tym trojancu , bo juz nic innego nie mozez wymyslec to zainstaluj 98 i wal destruktorem76 , a wlamywac sie bedziesz najwyzej tylko co 30 dni ,
i jeszcze radze kupic jakas ksiazke o podstawowych typach wlaman i rozpoznawaniu , skanowaniu i takie tam bla bla, i jakas osobna o portach i ich wykorzystywaniu
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
no no... Obecnie jestm na XP a on z teog co sie orientuje jest na poddstawie NT (Xp proffesional) No tak ksiazka napewno sie przydala bo orlem to ja nie jestem , poszukam mzoe jakis faq'ow tam sie napewno czegos dowiem no i pczoukam jakis softow zeby cos tam wykombinowac ...Ale jakby ktos chail jeszce cos mi doradzic niech pisze...
 
Do góry Bottom